Онлайн
Кіно

Художній фільм «Довбуш»: завершені зйомки та презентовано офіційний бекстейдж

Творча команда підготувала цілий ряд сюрпризів, які будуть розкриватися протягом промо-кампанії стрічки.

Олександра Красновська Олександра Красновська
11:41, 3 серпня 2021

Фільмування наймасштабнішої української стрічки “Довбуш” закінчилось, і вона незабаром вийде у всеукраїнський кінотеатральний прокат.

Наприкінці липня завершився останній знімальний блок пригодницько-історичного екшну “Довбуш”, що створюється компанією Pronto Film за підтримки Державного агентства України з питань кіно і Міністерства культури та інформаційної політики України.  Щоб підкреслити цю надважливу подію в життєвому циклі фільму, його творці презентували черговий офіційний відеобекстейдж, створений на основі матеріалів цьогорічних зйомок. 

Наразі стрічка перебуває на стадії монтажу та постпродакшну.

Генеральний медіапартнер фільму – телеканал “Україна”.

Національний спонсор стрічки – ТМ “Львівське”, яке здійснює широкомасштабну підтримку промокампанії та релізу фільму.

Емоціями та очікуваннями поділився продюсер кінострічки Максим Асадчий:

“Завершення зйомок “Довбуша” — це взяття нової висоти в історії української кіноіндустрії, втілення амбітної мрії про українське масштабне глядацьке кіно.

Ми працювали з неймовірною командою сильних і талановитих людей. Як і герої нашого фільму, за ці три роки, знімальна група проявила міць характеру, незламність духу і відданість своїй справі. Ви взяли на себе масштабні задачі і довели, що українське кіно готове до такого рівня викликів.

Окрема подяка Держкіно України і всім нашим партнерам, завдяки яким цей проект вистояв навіть у часи, коли здавалося рушиться весь світ навколо. Ми сподіваємося вся та несамовита енергія, вкладена у цей фільм, зарядить українців на нові подвиги вже цієї осені та надихатиме ще багато-багато років”.

Локації цьогорічних кінозйомок “Довбуша”, як і в попередні періоди фільмування стрічки, були дуже різноманітними: павільйони київської кіностудії імені О. Довженка, історико-архітектурна пам'ятка “Київська Фортеця”, Національний музей народної архітектури та побуту України в с. Пирогово (Київ), с. Дерев’яне під Обуховим (Київська область), околиці села Микуличин на Івано-Франківщині, місто Збараж на Тернопільщині. Останній знімальний день проходив на натурному майданчику кіностудії FILM.UA. 

Протягом цього блоку загальна кількість знімальної команди склала біля 120 чоловік. В масових сценах було задіяно понад 1500 чоловік. Вони зіграли дуже широкий ряд персонажів стрічки, а саме музикантів, селян, міщан, купців, польських гусар, гренадерів, смоляків, гвардійців, жовнірів, артилеристів, монахів, лікарів, в’язнів, ремісників, шляхту тощо. Фільмування відбувалось на природних локаціях (ліси, річка, полонина), в існуючих замках і фортецях, у відновлених будівлях та на побудованих з нуля декораціях.

Сердешно подякував усім причетним до проекту режисер, співпродюсер та співсценарист фільму Олесь Санін:

“Дорогі мої друзі і колеги, моя командо вітрильника з назвою "Довбуш". Ми нарешті закінчили зйомки фільму. За весь тривалий період ми пройшли десятки штормів, але побачили неймовірні місця. Ми не спали десятки ночей, але дивувались неймовірним світанкам. Працювали з Акторами, яких Господь наділив талантом проживати видумані нами життя. І щоразу дивувались їх перевтіленню у героїв, яких самі придумали, намалювали, одягнули, озброїли і поставили у кадр.

Ми пережили ковідний штиль, але достойно знову зібрались і показали кожен для себе новий щабель нашої майстерності в професії.

Маємо надії на те, що всі наші зусилля не марні, надії, що наш фільм сподобається глядачеві, надії на те, що наші думки, наша творчість, воля і віра хоч на мить зроблять людей кращими”.

Зазначимо, що творча команда підготувала цілий ряд сюрпризів, які будуть розкриватися протягом промо-кампанії стрічки.

Про всі новини пригодницько-історичного екшну “Довбуш” можна дізнаватись на його офіційних сторінках у Facebook та Instagram.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь