Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

"Хотілося кричати, плакати і вити" – чому Ольга з "Обручки з рубіном" лишилась сама з двома маленькими дітьми

NULL

12:31, 15 січня 2018

У січні на телеканалі "Україна" стартувала прем'єра 95-серійної україномовної картини "Обручка з рубіном".

Видання "Единственная" опублікувало історію мами Ані та Яни, котра залишилась сама без чоловіка і з двома маленькими крихітками на руках.

Вона знала, що рано чи пізно це станеться. Якимось внутрішнім чуттям, що загострилося під час вагітності, Ольга відчувала, що Микола від неї йде. Від усвідомлення цього хотілося кричати, плакати, але частіше – просто забитися в куток і вити ...

– Все, прощай, – Микола стояв на порозі їхньої квартири з невеликою валізою в руках, куди помістилися б тільки літні речі. – Я більше не можу. Вибач…
– Вибач?! – Ольга відчувала, що зараз зірветься на крик. – Вибач?! Кому ти це говориш? Мені? Чи нашій ще не народженій дитині?!

У неї перехопило подих, а серце калатало так гучно, немов хтось всередині її грудної клітини щосили бив кулачками по зачинених дверях.
– Не нервуй, тобі шкідливо, – Микола говорив тихо, намагаючись не дивитися на дружину. – Якщо хочеш знати, Надя теж чекає дитину.

Ольга нічого не хотіла знати. І чути. І бачити. Вона повільно сповзла по стінці, приречено опустивши руки вздовж тіла, даючи волю сльозам, який градом котився по щоках. Двері за Миколою зачинилися. Вона залишилася одна. щоб не завити, Ольга до крові закусила нижню губу і, немов рятівний круг, обхопила руками живіт. Раптом щось там всередині неї ворухнулося, закололо і розсипалося по тілу тисячею голок.

– Перейми, – промайнуло в голові.

Маля з'явилося на світ здоровим, і через тиждень Ольга з дочкою вже були вдома. Ліжечко, куплене заздалегідь, тепер було впритул присунене до великого дивану, на якому спала Ольга. Вона все ще не могла переступити порога їхьої з чоловіком колишньої спальні. Вона хотіла ненавидіти Миколу і не могла – все тому, що поруч з нею тепер була його частинка, яка так солодко сопіла біля неї. Іноді їй навіть хотілося, щоб він подзвонив або раптом з'явився на порозі квартири, – адже так багато можна було розповісти про їх дочку. Ні, вона не пробачила Миколу. Але чомусь тепер, в перервах між годуваннями і сном, їй все частіше згадувалися моменти їхнього сімейного життя.

Микола – її перше кохання і перший чоловік. Він був старший за Ольгу всього на пару років, але їй завжди здавалося, що їх розділяє років двадцять. Вона відчувала себе маленькою дівчинкою, коли він великими долонями гладив її по обличчю, а потім заривався носом у волосся, шепочучи на вухо якісь дурниці.

– Ти дика, – і Ольга танула від його голосу ... – І пахнеш полином. Думаєш, змогла б прожити без мене?

Микола вимогливо заглядав їй в очі, бачачи повну покірність. Йому подобалося повторювати цей "трюк" знову і знову. І Ольга спочатку піддавалася, а потім це стало її дратувати, і вона вже не хотіла "пахнути полином" і бути "дико".

Вони серйозно посварилися на свій другий Новий рік. Ольга в той час вже була на третьому місяці вагітності. Її тільки перестав мучити токсикоз, вона ще ненавиділа весь світ і найбільше на світі хотіла заритися з головою в ковдру.

– Я запросив до нас в гості Сашка з його новою подружкою Надею, – радісно повідомив за пару годин до зустрічі Нового року Микола. – Давай, накривай на стіл, а то скоро куранти битимуть.

– Коля, ти збожеволів ?! – від злості у Ольги почала боліти потилиця. – Я ж казала, що не хочу приймати гостей! Я погано себе почуваю, мене нудить! Особливо не хочу зустрічати свято з твоїм Сашком - на дай Бог, так з ним цілий рік і проведеш. Досить з мене ваших щотижневих посиденьок до третьої ранку! Дзвони, говори, що ми не зможемо їх прийняти.
– Не зрозумів, це що ти зараз сказала? – Микола зупинився в дверях, спопеляючи Ольгу поглядом. – Я вирішив, що вони будуть зустрічати Новий
рік з нами. Це не обговорюється. Все зрозуміло? Ще одне слово, і ти будеш зустрічати його сама.

– Яка ж ти сволота, – тихо сказала Ольга і пішла в спальню, грюкнувши дверима. Образа накрила її, немов задушлива ковдра, під яко було важко навіть поворухнутися. Вона лежала на ліжку в очікуванні, що ось-ось зайде Микола, обійме її, заспокоїть і скаже, що вона все не так зрозуміла. Але хвилини плелися, як сонні мухи, а нічого не відбувалося. Раптом пролунав гуркіт вхідних дверей що закрились, і знову настала тиша. Ольга піднялася, вийшла в коридор і побачила, що верхнього одягу Миколи немає. Вона зайшла до вітальні, зачепивши плечем пухнасту лапу сосни. Скляна куля, що висів на ній, впала і розбилася на дрібні осколки ...

Микола повернувся додому вдень, 1 січня, трохи похитуючись від кількості випитого. Він недбало поцілував Ольгу в щоку: "З Новим роком, кохана! Сподіваюся, ти виспалася ..." Від нього пахло цибулею, тютюном і якимись незнайомими парфумами. Потім Ольга стала чути цей запах все частіше і частіше ...

Ні, я не хочу нічого згадувати, – Ольга гнала від себе думки, гуляючи в парку з коляскою. – Краще вже слухати розповіді матусь про їх прегарних чоловіків. Миколи більше немає. Він не повернеться…

Але він повернувся. Через кілька місяців після того, як кинув її. Ольга збиралася купати дитину, коли в двері подзвонили. На порозі стояв Микола, міцно притискав до себе загорнуте в ковдру немовля.
– Це моя дочка, – Ольга навіть не одразу впізнала голос колишнього чоловіка. – Її мати померла при пологах. Мені нікуди більше йти ...

Плач доньки повернув Ольгу в реальність. Вона впустила Миколу, а потім повернулася до нього з малятком на руках.

– Це твоя дочка, – Ольга сотні разів промовляла цю фразу, представляючи їх з Миколою зустріч. –Подивися, як вона схожа на тебе ...

Вони так і завмерли в крихітному коридорчику, тримаючи на руках малюків, які були для них найдорожчими у світі. Обидва хотіли поставити тисячу питань, але так і стояли мовчки.
– Прости мене, – першим заговорив Микола. – Вибач…
– Що ж ми тут стоїмо ?! Дівчаткам пора купатися і спати, – як ні в чому не бувало, зауважила Ольга, хоча їй здавалося, що вона чує свій голос здалеку і робить все автоматично: ванна, ліжко ...
– Ти будеш спати на дивані, - сказала Ольга Миколі. –Ліжечко для маляти нехай стоїть поруч. А ми в спальні.

В ту ніч вона вперше після їх розриву опинилася на великому подружньому ліжку. Дочка вже спала, але сама Ольга не могла заснути. Їй треба було подумати і прийняти рішення. Хоча кого вона намагалася обдурити ?! Рішення було прийнято в той самий момент, коли Микола з малятком з'явився на порозі її квартири.

Дівчатка були схожі один на одного і в той же час абсолютно різні. Ольга ставилася до них однаково і взагалі вважала за краще не повертатися до минулого. Вони жили однією великою родиною, але як і раніше спали з Миколою в різних кімнатах. Її світ тепер зосередився на двох крихітках, які повністю залежали від неї. Щось померло в ній в той вечір, коли Микола її покинув. Ольга вважала, що це було кохання ... Але один телефонний дзвінок змінив її життя.

Спочатку хтось довго мовчав в трубку, немов збираючись з силами, потім тихо сказав: "Ольго, мені шкода. Ваш чоловік загинув - нещасний випадок на виробництві ... "
Вона ще довго тримала трубку біля вуха, чекаючи, що їй скажуть: "Це неправда". Але телефон лише монотонно гудів у відповідь, і тепер цей "метроном" звучав у неї в голові. Ольга підійшла до ліжечок дочок, які стояли поряд. Однорічні Аня і Яна тільки відкрили очі і вже тягнулися пальчиками один до одного.

– Вашого тата більше немає, – Ольга відчула, що губи її не слухаються, а дівчатка дивилися на неї і посміхалися. Ольга знала, що зможе осилити все. Але тоді вона навіть не припускала, що через двадцять чотири роки її життя знову розіб'ється на осколки. І долі її дочок Ані та Яни будуть залежати від кільця з рубіном ...

Він недбало поцілував Ольгу в щоку: "З Новим роком, кохана! Сподіваюся, ти виспалася ... " Від нього пахло цибулею, тютюном і якимись незнайомими парфумами".

Переходьте за посиланням та переглядайте серії стрічки "Обручка з рубіном" онлайн.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь