Онлайн
Музика

Гурт VV записав найвідомішу колядку України у хард-рок версії

Олег Скрипка та Vоплі Vідоплясова перетворили улюблену колядку всіх українців на епічний роковий гімн.

Даша Харченко Даша Харченко
13:40, 21 грудня 2020

Такого ще не було: Олег Скрипка та Vоплі Vідоплясова перетворили улюблену колядку всіх українців на епічний роковий гімн.

Наприкінці цього геть не простого року всі ми вже поринули з головою у передноворічні турботи. Саме у ті солодкі святкові передчуття, коли ми чекаємо на Різдво Христове. Це світле свято кожному дарує змогу очиститись і почати новий рік зі світлими намірами та думками.

Читай також
Для дорослих і дітей: повний текст колядки Щедрик

Для дорослих і дітей: повний текст колядки Щедрик

І саме зараз Vоплі Vідоплясова хочуть нагадати всім українцям, що рік добре починати не з доїдання засохлого олів’є та допивання шампанського без бульбашок, а зі світлої коляди! Адже поетичне слово, народжене в народі, має потужну магічну силу. Тим паче коляда, спів у славу народження Христа, очищає та звільняє від усього зайвого.

Взагалі свято Коляди з незапам'ятних часів було заголовним зимовим святом. Саме слово «коляда», виявляється, походить від латинського «календа», яким користувались ще у греко-римському світові. «Календа» означала довгі та пишні святкування вдома, частування гостей власними стравами — в такий спосіб люди кликали у свою домівку та родину щастя й урожай на новий хліборобський рік та вітали народження Нового Сонця.

А ми живемо в цікаві часи, коли ця прекрасна традиція вертається у кожну домівку і на велику сцену.

Олег Скрипка виконував цю колядку під час зимової «Країни мрій». А VV вперше виконали коляду «Добрий вечір» минулого Різдва на Святвечір у київському «Палаці Спорту». І тоді магія давньої пісні навіяла музикантам дещо несподівану ідею… «А що, якщо взяти коляду та перетворити її на потужний духопід’ємний гімн в стилі стадіонного епічного року?». Експеримент з легкої руки музикантів втілився врешті-решт в пісню, яка сьогодні починає своє нове життя.

«Добрий вечір» — це Різдвяний подарунок всім слухачам від Vоплів Vідоплясова. Нова Зоря обов’язково осяє вашу оселю! У вас і нас все буде гаразд!

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь