Онлайн

Грандіозна прем'єра мультимедійного проекту «Україна, яку будуємо ми»

Починаючи з 25 серпня, щодня в ефірі телеканалів будуть згадуватися важливі для України історичні події.

Олександра Красновська Олександра Красновська
11:56, 23 серпня 2021

«Україна, яку будуємо ми» — масштабний проєкт до 30-річчя незалежності країни, який з'явиться в ефірі лідерів українського телебачення – телеканалів «Україна», «Україна 24» – та на диджитальних майданчиках групи.

«Наш проєкт — не лише про святкування, а й про те, що лишиться з нами в будні, після того, як країна відзначить своє тридцятиліття. Він – про нас, про наші захоплення й розчарування, про наші перемоги й здобутки. Адже тридцять років історії країни — це тридцять років життя кожного з нас. Цей той досвід, що перетворює нас на народ зі спільною долею. Це та основа, що дає нам змогу дивитися з надією вперед і впевнено рухатися в майбутнє», — каже Олексій Мустафін, історик, журналіст, керівник проєкту.

Унікальність мультимедійного проєкту в тому, що, починаючи з 25 серпня, щодня в ефірі телеканалів ми будемо згадувати історичні події України. Журналісти готують матеріали, щоб нагадати глядачам про значущі, переломні, головні моменти становлення вільної держави і наголосити на культурних досягненнях.

Кожен із 30 днів спецпроєкту буде присвячений одному року незалежності. Телеканали «Україна» та «Україна 24» разом із новинами «Сьогодні» детально висвітлюватимуть історичну хроніку у форматі щоденних сюжетів в авторських програмах та прямоефірних студіях. Наша команда працює на повну силу, аби показати багатогранність і дивовижний потенціал нашої держави.

Неймовірний лендинг, присвячений епосу незалежності, важливі тематичні опитування в соцмережах, публікації унікальних історичних фото — segodnya.ua готує для користувачів особливі диджитал-проєкти, щоб показати «Україну, яку будуємо ми». 

Також у межах цього унікального історичного спецпроєкту, починаючи з 29-го серпня, «Україна 24» покаже цикл ексклюзивних фільмів відомого режисера-документаліста Леоніда Канфера «30 років до свободи». Уперше глядачі побачать історію України у форматі історичного репортажного кіно. Ведучим і співавтором проєкту став Олег Панюта.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь