Онлайн
Говорить Україна

«Говорить Україна» знайде загублених родичів української сім'ї у Франції

Дивіться ток-шоу «Говорить Україна» з Олексієм Сухановим на каналі «Україна» по буднях о 20:10.

Олександра Красновська Олександра Красновська
13:03, 11 червня 2021

В ексклюзивному випуску ток-шоу «Говорить Україна» з ведучим Олексієм Сухановим, який глядачі побачать на телеканалі «Україна» у п’ятницю, 11 червня, після багатьох років розлуки українська родина нарешті об’єднається зі своїми родичами. Журналісти влаштували масштабні пошукі, які завели їх у дальні землі. Володимир звернувся за допомогою у проект. Чоловік давно шукає свою старшу сестру, яка поїхала до Латвії і зникла. Жінка перестала відповідати на листи та дзвінки, і вже майже 30 років від неї немає жодної звістки. Чому Ольга так раптово зникла, та чому пошуки завели до Англії, Франції та Латвії, стане відомо у студії ток-шоу.

У сім’ї Володимира четверо братів та п’ятеро сестер. Чоловік відмовляється гуляти омріяне весілля, поки додому не повернеться найстарша сестра Ольга. Весь цей час вся родина намагалася знайти Ольгу. Родичі пригадують, що вона була дуже турботливою та допомагала виховувати наймолодших братів та сестер.

«Весь цей час наша родина не сиділа, склавши руки. Переїхавши до Латвії, я почала звертатися у всі державні органи і структури, архіви, аби знайти бодай якусь згадку про мою сестру. Але всі мої запити лишилися без відповіді. Я дуже вірю, що просто і справді не було інформації, і боюсь подумати про найстрашніше», - розповіла сестра Ольги на каналі «України».

Журналісти «Говорить Україна» розпочали власні пошуки, результати яких стали неочікуваними. Чому Ольгу не могли знайти тривалий час? До чого тут незнайомці з Англії, та чи вдасться об’єднати родину, стане відомо на телеканалі «Україна».

Дивіться ток-шоу «Говорить Україна» з Олексієм Сухановим на каналі «Україна» у будні о 20:10!

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь