Онлайн
Соціум

«Говорить Україна» зібрало на лікування маленьких близнюків 700 тисяч гривень

Після виходу програми глядачі перевели 700 тис. грн, які підуть на необхідне дітям лікування.

Даша Харченко Даша Харченко
12:50, 26 січня 2021

На телеканалі «Україна» вийшов новий випуск ток-шоу «Говорить Україна», де розкрилися подробиці непростій ситуації, в якій опинилася сімейна пара і їхні двоє маленьких синів. Близнюки з'явилися на світ недоношеними і тепер мають проблеми зі здоров'ям. Після виходу програми в ефір на лікування маленьких Тимофія і Тихомира небайдужі глядачі зібрали 700 тис. грн.

Одинадцятикласниця Діана народила синів від свого коханого Олександра, який також навчався у її школі. Хлопчики з'явилися шестимісячними, а через кілька тижнів втратили зір. На думку лікарів, причина проблем зі здоров'ям у народженні дітей на ранньому терміні. 4 місяці провела молода мама з синами в лікарні. За півтора роки дітям зробили 12 операцій на очах. Пізніше у одного з хлопчиків з'ясувалися проблеми з опорно-руховою системою і потреба в тривалій реабілітації. У сім'ї грошей на лікування немає, і пара звернулася у ток-шоу «Говорить Україна» за допомогою.

Молоді батьки, коли дізналися про вагітність Діани, одружилися. Пара живе на матеріальну допомогу від держави. Сім'ї не вистачає грошей на їжу, тому вони постійно економлять на необхідних речах. Ситуація загострюється конфліктами з родичами.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

(@govoryt_ukraina)

Лікарі обстежили півторарічних Тимофія і Тихона і зробили свій висновок.

«У дітей агресивна стадія ретинопатіі, токсичне ушкодження сітківки ока від кисню, який дають у кувезі. Діти виживають, але мають проблеми зі здоров'ям. Головне зараз - неврологія, підняти дітей на ноги, щоб вони відвідували плавання і масажі. Приблизно на догляд та лікування дітей потрібно на рік близько 170 тисяч гривень», - розповів професор-офтальмолог Сергій Риков.

Під час ток-шоу головний лікар миколаївського Будинку дитини запросила маму з близнюками на реабілітацію, під час якої з дітьми працюватимуть фахівці. Але подальше лікування та операції вимагають великих фінансових коштів.

«Дорогі глядачі, ви часто ставали чарівниками, які рятували життя наших героїв. На цей раз мова йде про двох хлопчиків, які ще не бачили цього світу, але ми можемо спробувати зробити для них чудо, мова не про суму, а про участь», - звернувся ведучий ток-шоу на каналі «Україна» Олексій Суханов.

Після виходу програми глядачі перевели 700 тис. грн, які підуть на необхідне дітям лікування.

Дивіться ток-шоу «Говорить Україна» з Олексієм Сухановим на каналі «Україна» у будні о 20:10!

 

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь