Онлайн
Говорить Україна

«Говорить Україна» перевірить на детекторі брехні вітчима, підозрюваного в педофілії

Що відбувається в сім'ї і чому одна з дівчаток свого часу була в комі, стане відомо в студії ток-шоу.

Олександра Красновська Олександра Красновська
16:20, 15 червня 2021

В ексклюзивному випуску ток-шоу «Говорить Україна» з ведучим Олексієм Сухановим, який глядачі побачать на телеканалі «Україна» у вівторок, 15 червня, розкриється правда про стосунки дітей та їхнього вітчима. Журналістів про допомогу попросила Анна, якій подзвонили її молодші сестри. Молодша з них плакала та стверджувала, що вітчим змушує її займатись непристойним. Анна переконує, що її підозри, що вітчим розбещує її сестричок не безпідставні, адже він колись вже сидів за зґвалтування. Що насправді відбувається у родині, чому одна з дівчат свого часу була у комі, та що замовчує мама дітей, стане відомо у студії ток-шоу.

У сім’ї, у якій виховувалася Анна, крім неї ще 4 дітей: 2 брата та 2 сестри, молодшій з дівчат 8 років. Мати дітей із їхнім вітчимом Павлом одружена вже 10 років, і має від нього дочку. Анна розповіла, що діти у родині боялися вітчима. Коли Анна вийшла заміж, то переїхала до чоловіка, і майже перестала спілкуватися з матір’ю, але справами братів і сестер продовжила перейматися. Остання розмова з ними змусила Анну забити на сполох.

«Сестра Віра розповіла, що вітчим Павло до неї чіпляється і змушує займатись оральним сексом! Я ледь втрималась, щоб не впасти від почутого! Їй лише 11! А тоді Настя, найменша, вихопила слухавку і сказала, що до неї теж він чіплявся! Вона вночі прийшла до матері спати в ліжко, лягла між батьків. А батько рідний почав мацати її за сідниці, спустив штани і достав свій статевий орган! Тоді вона злякалася, розбудила матір, а та просто відправила її спати до себе, мовляв, що ти тут робиш, йди до себе в кімнату. Мати навіть не вислухала її! Але старші брати після того забрали дівчат спати до себе! Коли мені Настя розповідала, вона почала плакати. Чи були вони зґвалтовані ним – можна тільки здогадуватись! Може вітчим і до братів приставав у дитинстві, як я поїхала, теж у мене такі думки з’явилися!», - поділилася з журналістами каналу «Україна» Анна.

Дівчина розповіла, що нещодавно між її матір’ю та вітчимом сталася сварка, і він розбив голову дружині. Та запевнила, що через те, що він був на підпитку, але потім молодша сестер розповіла, що насправді тому, що чоловік розпускав руки до дітей.

Через яку моторошну історію зі свого дитинства сама Анна ходить до психолога, що розповість про життя з чоловіком її мама, та якими будуть результати перевірки вітчима на поліграфі, стане відомо на телеканалі «Україна».

Дивіться ток-шоу «Говорить Україна» з Олексієм Сухановим на каналі «Україна» у будні о 20:10!

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь