Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Говорить Україна

«Говорить Україна» допоможе «принцесі Діані» з української парковки знайти рідних

Дивіться ток-шоу «Говорить Україна» з Олексієм Сухановим на каналі «Україна» у будні о 20:10!

Олександра Красновська Олександра Красновська
12:07, 9 листопада 2021

В ексклюзивному випуску ток-шоу «Говорить Україна» з ведучим Олексієм Сухановим, який глядачі побачать на телеканалі «Україна» у середу, 10 листопада, відкриється непроста історія юної італійки, яка шукає родичів в Україні. Юристка Крістіна з Італії ввечері побачила оголошення, в якому було позначено місто її дитинства – Харків. Жінка і не помітила, як виявилась втягнутою у чужу сімейну драму. «Принцеса Діана!», так звертались до дівчинки, чию таємницю народження дізналась Крістіна. Свого часу Діану начебто покинули у дитячому візочку на парковці. Які секрети дізнається дівчина про своє минуле? Хто її вивіз в іншу країну? І який чоловік таємно приїхав, аби послухати її історію, стане відомо у студії ток-шоу.

32-річна Крістіна маленькою переїхала з матір’ю із Харкова до Італії. Жінка часом переглядає об’яви про пошук людей, і намагається допомогти. Одного дня Крістіна побачила, що 19-річна Діана шукає біологічну маму з України. Жінка написала дівчині та запропонувала свою допомогу у цій справі. Крістіна почала шукати рідних Діани у соціальних мережах та через власні зв’язки у Харкові. Але результату не було, тож жінка звернулась у ток-шоу «Говорить Україна».

Пошуки рідних Діаною підтримують її прийомні батьки-італійці, які свого часу вдочерили її із дитячого будинку.

«Коли ми забирали Діану в Італію, всі наші друзі і рідні вже знали, що у нас буде донечка. Всі були дуже раді і щасливі. А коли вони її побачили, то всі у неї закохалися. Ми її звали не інакше, як наша принцеса Діана! У нас зараз немає ревнощів до біологічної родини. Ми не боїмося, що наша принцеса піде від нас, адже ми знаємо, що вона нас любить. Від самого малечку поступово готували Діану, що колись ця зустріч може статися», - говорить прийомний батько.

Діана розповіла, що вона не єдина дитина в біологічної матері. З документів відомо, що у дівчини є ще менший брат, який теж опинився в інтернаті. Також у Діани є начебто старша сестра, яку біологічна мати залишила при собі.

«Звісно, що у мене завжди було питання – як же так, що одну дитину вона залишила собі, а інших покинула?! Чим більше я про це думала, тим більше хотіла відшукати ту жінку аби через неї знайти брата. Мій біль полягає у тому, що я насправді не знаю всієї правди про те, як я опинилась в інтернаті. Звісно, від мене ніколи не приховували, що мене вдочерили. Є версія, що мене залишили в лікарні – це мені так моя мати Емі розповідає. Є версія, що мене покинули в парку. Ще є версія, що мене покинули просто в пологовому. А є ще версія моя. Я і досі вважаю, що маю спогад із дитинства», - говорить Діана.

Дівчина розповіла, що їй наснився сон у 10 років, ніби стоїть жінка з темним волоссям із маленькою Діаною на руках. А тоді жінка кладе маленьку у візочок, і залишає на парковці. І більше не повертається. Сон повністю повторився, коли Діані виповнилося 16 років. За словами дівчини, вона лише хоче побачити біологічну маму, подивитись в очі і поставити єдине питання – які були у неї обставини, щоб її покинути?

Чи вдалося журналістам розшукати рідних Діани? Який подарунок підготувала дівчина брату, та чи захоче біологічна мама побачити дитину, яку залишила багато років тому, стане відомо вже цієї середи.

Дивіться ток-шоу «Говорить Україна» з Олексієм Сухановим на каналі «Україна» у будні о 20:10!

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь