Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Гороскоп на тиждень: час для зоряних зізнань

11:23, 5 травня 2018

 Овен

У цей час добре піде діяльність, пов'язана з навчанням в області електроніки, комп'ютерної техніки, космонавтики, астрології. Література в цей період трапляється оригінальна, ви можете отримати цінну інформацію. Сходіть у бібліотеку, почніть вести свій особистий щоденник. Можливі успіхи в колекціонуванні. Є ймовірність тимчасового зниження заробітної плати на нинішньому робочому місці. При цьому можливе приємне відрядження за кордон.

Телець

Ви будете націлені на спілкування, нові знайомства, але знайомства в першій половині тижня можуть привести до розчарувань, а часом і до небезпек. Одружуватися або починати спільне життя в цей час теж небажано. У шлюбі хтось може відчути втому від спілкування, потребу в самотності, або, можливо, і прагнення до таємних любовних зв'язків.

Близнюки

Тиждень сприяє самостійної, одиночної роботі, в тому числі надомної. Непогано піде робота, пов'язана з сільським господарством, продажем домашніх тварин або посівного матеріалу. Здача в оренду приміщень може принести дохід у другій половині тижня. В першу половину тиждень краще не укладати договорів, що стосуються нерухомості.

Рак

Бережіть серцево-судинну систему, уникайте фізичних і психічних перевантажень. Тривала перевтома може призвести до прояви хронічних захворювань. Але і занадто зациклюватися на дрібних нездужаннях не варто, більшість із них можуть бути результатом підвищеної вразливості. У цілому цей тиждень сприятливий для вас і не несе серйозних небезпек.

Лев

У цей період доведеться докласти максимум зусиль для того, щоб якось виділитися з натовпу, отримати визнання своїх заслуг. Вам може здаватися, що вас недооцінюють, особливо це стосується професійної діяльності в першій половині тижня. У цей час в ваших справах не виключені прикрі перешкоди, вимушена бездіяльність може чергуватися з авралами, які сприяють збільшенню числа помилок. Це невідповідний час для зміни роботи. Друга половина тижня дасть більше можливостей, прискорить виконання задуманого.

Діва

З одного боку, вас чекають серйозні випробування, де важливо зробити вибір на користь своїх інтересів, з іншого – буде можливість отримати користь з ситуації, що створилася. Не виключені фінансові труднощі, якщо ви продовжите витрачати гроші на незаплановані покупки. Друга половина тижня – вдалий час для робочого співробітництва з протилежною статтю. Також в цей час вдала діяльність, пов'язана зі спортом.

Терези

Це тиждень любові для багатьох представників знаку Терези. Зараз планети дають можливість користуватися успіхом у протилежної статі і ставити свої умови в любовних відносинах. Головне не допускати занадто грубого диктату або надмірної легковажності, інакше проблеми неминучі. Для сімейних людей це найкращий час, щоб налагодити довірливі відносини з дітьми і створити гармонію в вдома.

Скорпіон

Сильна матеріальна заклопотаність на цьому тижні змусить активніше діяти, особливо якщо діяльність пов'язана з торгівлею, а дохід сильно залежить від продажів. Непоганий час і для творчих і педагогічних професій, але отримання професійного визнання, слави не завжди веде до підвищення доходів. У першій половині тижня треба діяти обережніше, багаторазово перевіряти роботу і документи.

Стрілець

Це найбільш придатний тиждень для того, щоб зайнятися своїм здоров'ям, лікуванням і профілактикою вже виявлених захворювань. Медична діагностика в першій половині тижня не надто надійна, можливо, вам доведеться проходити її повторно трохи пізніше. Для хірургічних операцій теж не найкращий час, якщо вони не термінові і немає небезпеки для життя, операцію краще перенести на другу половину тижня. Увесь тиждень підходить для оздоровчих дієт і процедур, що підвищують витривалість.

Козеріг

В цей час доведеться частіше шукати опору в інших людях, адже ваша душевна рівновага багато в чому залежить від відносин з ними і наявності або відсутності зовнішньої підтримки. При цьому перша половина тижня несприятлива для налагодження контактів, планети замикають багатьох людей в собі, на власних думках і турботах, і їм не до вас. Але цілком ймовірне відновлення раніше перерваних відносин, зустрічі з тими, з ким ви давно не спілкувалися.

Водолій

Намагайтеся обмежити кількість виконуваних справ, інакше багато з них виявляться незавершеними. У роботі можливі складнощі через непорозуміння з жіночою половиною колективу. Участь в груповій діяльності, колективній роботі допоможе краще зрозуміти ваші особисті завдання і цілі. Однак можуть виникнути спірні ситуації з друзями, розбіжності з дітьми внаслідок вашого напруженого робочого графіка.

Риби

Ваш настрій цього тижня може змінюватись із неймовірною швидкістю. І те, на скільки добре ви зможете тримати себе в руках – буде визначати ваш успіх. Бажано ні на кому не зриватися, щоб не розпалити конфлікт. Головне для вас цього тижня спокійно пояснювати свою точку зору, щоб уникнути конфліктів.

Долучайтесь до каналу "Україна" в меседжерах, аби дізнаватись першими про актуальні та обрані матеріали за посиланнями: 
Viber – https://chats.viber.com/kanalukraine/uk
Telegram – https://t.me/kanalukraina 

 

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь