Онлайн
Астрологія

Гороскоп на 2021 рік для знака зодіаку Терези: точний прогноз на рік Бика

Астрологічний прогноз для знаку зодіаку Терези на 2021 рік: час визначитися з цілями

Ольга Козачок Ольга Козачок
22:50, 7 грудня 2020

Терези: гороскоп на 2021 рік Бика

Чого слід чекати Терезам від Нового року 2021 року, який прийде під символом Білого Металевого Бика? Чи буде цей рік позитивним і радісним у роботі, стосунках, здоров'ї і фінансах або ж принесе якісь проблеми і прикрощі? Читайте детальний астрологічний прогноз для знаку Терези в нашому гороскопі на 2021 рік

Читай також
Гороскоп на 2021 рік для чоловіків: всі знаки зодіаку

Гороскоп на 2021 рік для чоловіків: всі знаки зодіаку

  • Гороскоп на 2021 рік Бика для знака Терези: робота

Терези – рідкісні щасливчики, яким у рік Бика вдасться реалізуватися в тій справі, яка вам до душі. Найбільше пощастить людям творчих професій. Але ж у будь-якій роботі можна знайти елементи творчості і виконувати її із задоволенням, та до того ж отримувати за це пристойний гонорар.

  • Гороскоп на 2021 рік Бика для знаку Терези: гроші

Терезам несказанно поталанить у рік Бика, тому що ваша робота співпадає з вашим хобі. Займатися улюбленою справою, та ще й отримувати за це пристойні гроші – хіба це не удача, про яку мріють багато людей! Тільки не відмовляйте в допомозі, якщо вас про неї попросять.

  • Гороскоп на 2021 рік Бика для знаку Терези: любов

Особисте життя Терезів у рік Бика буде на висоті – ваша харизма вабить і притягує представників протилежної статі. Навіть якщо у вас буде розлука з коханою людиною – вона піде на користь вам обом, бо дозволить перевірити почуття і зміцнити зв'язок.

Читай також
Гороскоп на 2021 рік для жінок: всі знаки зодіаку

Гороскоп на 2021 рік для жінок: всі знаки зодіаку

  • Гороскоп на 2021 рік Бика для знаку Терези: здоров'я

Безхмарне життя в 2021 році Терезам може зіпсувати стан здоров'я. Намагайтеся менше нервувати, інакше стреси до добра не доведуть. А від нервів, як відомо, починаються всі хвороби. Тож не дивуйтеся, якщо у вас загостряться хронічні захворювання і з'явиться безсоння.

  • Гороскоп на 2021 рік Бика для знаку Терези: відпочинок

Найкращий відпочинок для Терезів у рік Бика - це відсутність напруги, а також переживань з будь якого приводу. Якщо ви зумієте організувати своє проведення часу без емоцій і конфліктних ситуацій, вам буде комфортно скрізь – і на дачі, і в лісі, і на закордонній базі відпочинку.

Дивіться сюжет про астрологічну дієту:

Читайте ТОП найкращих різдвяних і новорічних фільмів.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь