Онлайн
Астрологія

Гороскоп на 2021 рік для знака зодіаку Стрілець: точний прогноз на рік Бика

Астрологічний прогноз для знаку зодіаку Стрілець на 2021 рік: вас чекає час розслаблення і ліні

Ольга Козачок Ольга Козачок
21:20, 10 грудня 2020

Стрілець: гороскоп на 2021 рік Бика

Яким буде 2021 рік для представників знака Стрілець? Чим порадує або засмутить Білий Металевий Бик? Наскільки благополучним, радісним, здоровим і багатим буде життя цього зодіакального знака у прийдешньому році? Читайте детальний астрологічний прогноз для Стрільця в нашому гороскопі на 2021 рік.

Читай також
Гороскоп на 2021 рік для чоловіків: всі знаки зодіаку

Гороскоп на 2021 рік для чоловіків: всі знаки зодіаку

  • Гороскоп на 2021 рік Бика для знака Стрілець: робота

Стрільцям у прийдешньому році Бика зірки рекомендують не брати на себе більше, ніж ви в змозі осилити. Мабуть, це час перепочинку і переосмислення себе і своїх цілей. Ви не прагнете змін. Якщо це не так, вам доведеться докласти чимало зусиль, щоб щось зрушилося і закрутилося.

  • Гороскоп на 2021 рік Бика для знака Стрілець: гроші

Стрільцям у рік Бика слід гарненько подумати або проконсультуватися з фахівцями, перш ніж розлучатися з пристойною сумою грошей. Вони непросто вам даються, тож будь-які втрати або невиправдані витрати будуть для вас особливо болючими.

  • Гороскоп на 2021 рік Бика для знака Стрілець: любов

У коханні, за великим рахунком, вас все влаштовує. В якомусь прагненні і русі ви не бачите особливого сенсу. Хоча у сімейних Стрільців настає час переоцінки своїх почуттів і перевірки їх на міцність. Не розкидайтеся обіцянками і не давайте приводу для ревнощів. У цьому випадку ваш рік складеться зовсім непогано.

Читай також
Гороскоп на 2021 рік для жінок: всі знаки зодіаку

Гороскоп на 2021 рік для жінок: всі знаки зодіаку

  • Гороскоп на 2021 рік Бика для знака Стрілець: здоров'я

Своє здоров'я і сили ви будете черпати у спокої й умиротворення, в якому перебуваєте більшу частину часу. Всі хвороби від нервів, так що у 2021 році серйозні недуги вам не загрожують. В осінній період навіть з'явиться ризик ожиріння – постарайтеся не допускати цього, тому що повернутися до колишніх форм буде важко

  • Гороскоп на 2021 рік Бика для знака Стрілець: відпочинок

Стрільцям буде корисно по можливості знятися з насидженого і теплого містечка, щоб помандрувати і набратися вражень. Але навіть тихий, затишний, сімейний або дачний відпочинок вас цілком влаштує. Порибалити в тиші, покопатися в городі і подумати про вічне – чи це не релакс?

Дивіться сюжет про астрологічну дієту:

Читайте ТОП найкращих різдвяних і новорічних фільмів.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь