Онлайн

Гордість України: лікар, який дарує життя

16:27, 15 червня 2018

Сергій не дожив кілька місяців до свого 18-річчя. На новорічні свята він гостював у бабусі. Ввечері Олені подзвонили та попросили терміново приїхати. Він просто опинився не в тому місці. Підлітки щось не поділили, почалася бійка. Один необережний удар ... рефлекторна зупинка серця. Того дня серце Олени теж, немов би зупинилося. Жінка зізнається, що тоді навіть готувалася піти слідом за сином. Сама не розуміє як у голові з'явилася несподівана думка – їй потрібні діти. Чоловік не одразу погодився з думкою дружини. Та вмовити його вдалося легше, ніж завагітніти. І Олена це розуміла.

Після двох операцій навіть на штучне запліднення шанси мізерні, а чекати на диво не було часу. Лишалося одне – знайти лікаря, який зможе це зробити.Олександр Феськов 35 років у медицині. Каже, що стати лікарем його спонукала мама.

У 80-х Олександр Михайлович зацікавився новим методом лікування безпліддя – ЕКЗ, або запліднення у пробірці. Він був одним із перших в Україні. Згодом відкрив свою клініку у Харкові, а цього року і в Києві. Тут він працює разом зі своєю дружиною Іриною, з якою він разом уже 29 років.

За роки у медицині Олександр Михайлович допоміг з'явитися на світ тисячам немовлят і тільки деякі випадки закарбувалися у пам'яті. Як от історія родини Кічей. Згадуючи цю пацієнтку, лікар і досі не приховує сліз.

Шанси завагітніти з першого разу були мінімальні, грошей вистачало лише на одну спробу. Та Олександр Михайлович вже тоді вирішив, що він мусить зробити все, щоб з його клініки Олена поїхала вагітною. Тим паче у своїй практиці йому вже вдавалося робити неможливе.

Проте гарантій на те, що родина Олени стане повною та щасливою тоді не було. Уже за кілька днів після підсадки ембріонів Олена відчула себе вагітною, а за кілька тижнів це підтвердили лікарі. Три ембріони, що підсадили Олені прижилися і розвивалися.

Проте на другому місяці вагітності жінка відчула дискомфорт. Олену забрала швидка, а в голові одна думка: "Невже вона знову втратить своїх дітей?". Малюки родини Кічей щосили трималися за життя. Обстеження показало, що відійшов лише один ембріон, той що від початку був найслабшим. Два інші Олена доносила до кінця вагітності.

Один Даня, а другий Саша – в честь лікаря. Хлопці хоч і рідні, але дуже різні за характером. І тепер Олена ходить до храму не просити, а дякувати за те, що таки стала мамою.

Нагадаємо, що у неділю, 17 червня, в Україні будуть відзначати День медичного працівника.

Долучайтесь до каналу "Україна" в меседжерах, аби дізнаватись першими про актуальні та обрані матеріали за посиланнями: 
Viber – https://chats.viber.com/kanalukraine/uk
Telegram – https://t.me/kanalukraina

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь