Онлайн

«Головна тема» з'явилася в TikTok

Тепер глядачі зможуть зазирнути за лаштунки улюбленої програми і спостерігати за цікавими моментами, які залишаються за кадром.

Олександра Красновська Олександра Красновська
11:35, 23 квітня 2021

Команда суспільно-резонансного проєкту «Головна тема» з Оленою Кот на каналі «Україна» створила акаунт на популярній платформі TikTok. Відтепер глядачі зможуть зазирнути за лаштунки улюбленої програми і спостерігати за цікавими моментами, які залишаються за кадром.

Сторінку «Головної теми» в TikTok особисто веде Олена Кот, публікуючи відео з кумедними закадровими епізодами, які збереглись у неї за час існування проєкту. З роликів глядачі можуть більше дізнатися про процес зйомок, та побачити курйозні моменти, які не входять в ефір.

@golovnatema

Федечка, ты был гениален! ????????????

♬ оригинальный звук - Головна Тема

«Життя телевізійників - дуже яскраве і насичене, на зйомках часто відбувається багато курйозів і смішних ситуацій, які, як правило, в ефір не потрапляють, адже програма у нас серйозна. За час існування проєкту у мене накопичилася величезна кількість такого матеріалу. І мені здається, що ТikTok - ідеальна платформа для його розміщення. Хтось розкручує свої сторінки треш-контентом або чорним гумором, у нас же - все на позитиві і тільки здоровий гумор. Все, як у популярній пісеньці в ТikTok: «Доброта, позитив зміцнюють колектив». Я сама веду цю сторінку. Із задоволенням спілкуюся з фоловерами. Кожен день - новий ролик! Так що приєднуйтесь і насолоджуйтесь!», - розповіла ведуча проєкту Олена Кот.

Прихильники вже можуть оцінити перші відео, підписавшись на акаунт «Головної теми» в TikTok за посиланням.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь