Онлайн
Лайфхак

«Головна тема»: три золоті правила онлайн-шопінгу

Дивіться програму «Головна тема. Перезавантаження» у суботу о 20.00 на каналі «Україна»!

Олександра Красновська Олександра Красновська
14:36, 13 грудня 2021

Андрій хотів купити смартфон для дружини за 7 тисяч гривень, натомість у нього вкрали 15, а Сніжана продавала дитячий комбінезон за 300 гривень, і її обібрали аж на 73 тисячі. Обидва стали жертвами сайтів-клонів – думали, що користуються відомим сайтом оголошень, а насправді, то була його псевдокопія. У програмі «Головна тема. Перезавантаження» з Оленою Кот на каналі «Україна» розповіли, які три правила онлайн-шопінгу слід запам’ятати, щоб не стати жертвою аферистів.

По-перше, листуйтеся про купівлю чи продаж лише на тому сайті, де розміщене оголошення.

«Якщо ви отримуєте посилання на проведення оплати або на отримання оплати в месенджері – це шахрайство», – поділився досвідом представник сайту оголошень.

По-друге, звертайте увагу на назву сайту.

«Назва сайту має закінчуватись на крапка com, ua, gov, без різниці, і це є закінчена назва сайту. Якщо буде вам посилання: сайт продаж, крапка, перекази крапка com – це сайт не справжній», – пояснив приватний детектив Руслан Болгов.

По-третє, не використовуйте для онлайн-шопінгу номер мобільного, до якого прив'язані ваші банківські рахунки.

Дивіться програму «Головна тема. Перезавантаження» у суботу о 20:00 на каналі «Україна»!

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь