Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Здоров'я

«Головна тема»: що означають слова «форте» і «макс» на упаковках ліків?

У «Головній темі» розповіли, чи варто переплачувати за унікальні властивості таблеток з цими позначками або це просто маркетинговий хід.

Олександра Красновська Олександра Красновська
13:14, 5 липня 2021

«Форте», «макс», «актив», «турбо» - ви часто бачите ці слова, купуючи таблетки і, певно, помітили, що такі зазвичай дорожчі. В «Головній темі» з ведучою Оленою Кот на каналі «Україна» розповіли, чи варто переплачувати за унікальні властивості пігулок з цими позначками чи це просто маркетинговий хід.

Досвідчена терапевтка Олена Єгорова запевняє, ці позначки і справді вказують, що препарат діє дещо інакше.

Наприклад, «актив» і «турбо» говорять нам про те, що там є активна діюча речовина і вона дуже швидко до нашого організму потрапляє.

Написи «форте» та «макс» вказують на посилений ефект.

«Це значить, що дуже велика концентрація діючої речовини. Ми можемо випити кілька таблеток звичайної, або форте одну», - зазначила лікарка.

Приписка «плюс» свідчить про комбінацію двох препаратів.

«Тут є не одна діюча речовина. Обидва компоненти, ніби посилюють одне одного», - розповіла Олена Єгорова.

А «Лонг» пишуть на ліках подовженої дії. За словами експертки, ця форма може використовуватись лише один раз на добу замість 3-4 прийомів одного.

Тож, ці позначки - не просто рекламні приписи на упаковках, а реально ознака, що такий препарат дієвіший. Тому і ціна вища.

Дивіться програму «Головна тема. Перезавантаження» у суботу о 20:00 на каналі «Україна»

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь