Онлайн

Головна тема: куди вкласти гроші в Україні, щоб отримувати пенсію, як в Європі

Дивіться програму «Головна тема. Перезавантаження» в суботу о 20:00 на каналі «Україна».

Олександра Красновська Олександра Красновська
12:15, 5 лютого 2021

В суботу, 6 лютого, в оновленому суспільно-резонансному проєкті «Головна тема. Перезавантаження» з Оленою Кот на каналі «Україна», проведуть унікальний таємний рейд установами, що пропонують великі пенсії і з’ясують, куди вигідно вкласти гроші, аби заробити собі на гідну старість.

Сергій - звичайний українець, киянин, оператор на складі автозапчастин, офіційно заробляє 6 тисяч гривень, решту, як і  чимало його друзів, отримує в конверті. Йому 35, але чоловік уже хвилюється - а на що він житиме на пенсії. Скільки ж треба відкладати сьогодні, щоб назбирати на гідну старість? І що робити, аби пенсійні заощадження не «з’їла» інфляція?

Аби це дізнатися, «Головна тема» влаштувала унікальний таємний рейд за участі героя проєкту Сергія та фінансового експерта, в ході якого розвідали спеціальні пенсійні програми, що сьогодні пропонують банки, страхові компанії та інвестиційні фонди. У випуску з’ясують, що приховують установи, які обіцяють великі пенсії та куди віднести 500 гривень сьогодні, щоб отримувати 10 тисяч в місяць на старості.

Окрім того, глядачі стануть свідками гучного викриття найнебезпечнішої афери сьогодення та дізнаються про найбільш дієві способи протистояння вуличному гіпнозу. А ще в програмі провели ексклюзивний експеримент і перевірили ТОП-5 методів боротьби з безсонням і короносомнією.

Також, аби вияснити, які фраґоліно, просекко та ламбруско якісніші, чи відповідають вітчизняні ігристі напої міжнародним стандартам, та чи є різниця у вині за 48 і 365 гривень,  журналісти «Головної теми» влаштували масштабну експертизу ігристих вин і віддали до лабораторії найпопулярніші закордонні напої та їхні українські аналоги.

А ще у новому випуску команда проєкту перевірить, скільки тепер коштує українцям змінити прізвище, ім'я та по-батькові і яким чином можна замінити по-батькові на по-матері. Та розкаже, у якій зірковій родині виник скандал через зміну прізвища, і чи справжні ім'я і прізвище ведучої проєкту Олени Кот.

Дивіться програму «Головна тема. Перезавантаження» у суботу о 20:00 на каналі «Україна»!

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь