Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Головна героїня «Співачки» стане наложницею султана

У понеділок, 10 жовтня, о 18:00 на телеканалі «Україна» стартує друга частина 100-серійної мелодрами «Співачка», яка має назву «Співачка та Султан». У продовженні серіалу телеглядачі стануть свідками таємного викрадення головної героїні.

11:56, 7 жовтня 2016

У понеділок, 10 жовтня, о 18:00 на телеканалі «Україна» стартує друга частина 100-серійної мелодрами «Співачка», яка має назву «Співачка та Султан». У продовженні серіалу телеглядачі стануть свідками таємного викрадення головної героїні.

В другій частині авантюрної трилогії «Співачка» на головну героїню Наташу Кречет чекають ще більш непередбачувані виклики долі, ніж на початку її творчої кар’єри. Відома оперна співачка Наташа Кречет опиниться у пастці султана, почуття котрого спонукатимуть його на сміливий вчинок — викрадення талановитої артистки. Наташа потрапить до «золотої клітки» багатого та владного східного чоловіка, але чи захоче вона залишитись в ній назавжди?

«Це така казка для дорослих, про Попелюшку, котра працею і талантом досягає своєї мети. Султан Карім — ще одне доленосне випробування для Наташі. Карім колекціонує жінок. Одну він взяв за красу, другу — за молодість. А Наташа підкорила його своїм голосом. Ему не потрібні особистості, він хоче просто володіти жінками. Чи скориться Наташа владному султану — велике питання. Але я вам не відкрию цю таємницю», — заінтригував Андрій Романій, котрий виконав роль султана Каріма.

Андрій Романій

В продовженні серіалу «Співачка» інтриги між головними героями картини не стихатимуть — Ірина Марчук стане жертвою шантажу за право бути матір’ю, а також буде змушена переховуватися від Інтерполу, а Фелікс Ніконенко і надалі намагатиметься усіма способами заволодіти спадщиною сім’ї Левицьких.

Нагадаємо, в першій частині захоплюючої 100-серійної мелодрами «Співачка» з назвою «Співачка і Король» головна героїня Наташа Кречет відмовила своєму продюсеру Гарику Королю у пропозиції вийти за нього заміж.

Андрій Романій і Олександра Епштейн

Як повідомлялося раніше, сюжет картини насичений непередбачуваними поворотами в житті героїв, інтригами та любовними трикутниками. На долю головної героїні Наташі Кречет випаде немало випробувань — дівчина буде відчайдушно боротися з викликами долі на шляху до свого щастя. Але Наташа Кречет гідно зустріне ці випробування і продемонструє силу свого духа і неабияку фізичну підготовку.

Олександра Епштейн

Над створенням серіалу працювала команда професіоналів компанії Front Cinema, яка входить до складу «Медіа Групи Україна». Автор сценарію картини — Тетяна Гнедаш. Головний режисер авантюрної мелодрами «Співачка» — Дмитро Гольдман, продюсер — Саша Ткаченко.

Також в багатосерійному фільмі грають такі актори як Павло Вишняков, Олеся Гаєва, Лі Берлінська, Віталій Салій, Дар’я Легейда, Андрій Романій, Ірина Дорошенко, Світлана Зеленковська, Костянтин Данилюк, Андрій Мостренко, Микола Боклан, Олена Стефанська.

Дивіться авантюрну мелодраму «Співачку» по будням о 18:00 на телеканалі «Україна». 

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь