Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Голос матері будить дітей краще сигналізації – вчені

14:04, 26 жовтня 2018

Учені знайшли чергове підтвердження тому, наскільки сильний зв'язок між матір'ю і дитиною. За результатами нових досліджень з'ясувалося, що спляча дитина з куди більшою ймовірністю прокинеться від голосу матері, ніж від звуку сигналізації. Відзначається, що вплив материнського голосу в три рази ефективніший. Такими є результати роботи вчених з Національної дитячої лікарні штату Огайо.

фото: pixabay.com

У ході дослідження було задіяно 176 дітей у віці від 5 до 12 років. Вчені перевіряли вплив різних димових сигналів і реакцію дітей на звук тривоги.

Як виявилося, набагато краще діти реагували на такі заклики, як "Прокидайся!", "Іди з кімнати!". У той же час, сигналізація не надавала особливого впливу на дітей.

Поки залишається невідомим, чому діти так погано реагують на сигнал тривоги. Особливо в порівнянні з материнським голосом.

Надалі дослідники збираються розробити альтернативні способи, які допомогли б прокинутися дітям в разі екстреної ситуації.Зверніть увагу на те, що дослідники з'ясували чи можливо закохатися з першого погляду.

Раніше вчені з'ясували, коли партнери перестають відчувати дискомфорт у парі. В результаті виявилося, що чоловіки швидше перестають відчувати дискомфорт. Так, їм потрібно близько трьох місяців, щоб не відчувати незручності під час сну оголеним в одному ліжку. Жінкам знадобилося майже 4 місяці.

Зверніть увагу на те, що вчені винайшли щадний метод боротьби з раковими клітинами:

Долучайтесь до каналу "Україна" в меседжерах, аби дізнаватись першими про актуальні та обрані матеріали за посиланнями: 
Viber – https://chats.viber.com/kanalukraine/uk
Telegram – https://t.me/kanalukraina  

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь