Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

«Головний принцип виховання – ніколи нічого не робіть замість дитини» – інтерв'ю Андрія Дебріна

14:38, 7 вересня 2018

Андрій Дебрін – актор театру і кіно, ведучий скріптед-реаліті «Реальна містика» на каналі «Україна», батько трьох синів, – розповів виданню Womo про важливість заохочувати в дітях їхню індивідуальність, бути різним, але щирим, із сім'єю, телеглядачами і незрозумілою містикою, яка робить наше життя цікавим. 

Про дітей

Старший – Роман. У грудні йому буде 18 років, він саксофоніст, захоплюється музикою і вчиться в училищі ім. Глієра. Середньому, Дімі, – 14 років. Він у нас фантазер надзвичайний. Остання фантазія – стати фізиком-теоретиком і отримати Нобелівську премію. І молодший – Ілля, якому лише 4 роки. Він у нас загальний улюбленець і наповнює наше життя любов'ю.

Зверніть увагу на матеріал про те, що Андрій Дебрін розвінчав міфи про сезонну хандру. 

Хлопці всі різні кардинально. У кожного свій характер. У нас улюблений жарт будинку: «У кого вони такі!?» При цьому у нас із дружиною немає навіть думок, щоб зробити їх схожими на себе або один на одного. Вони особливі. І це інтерес, який неможливо поділити на більше або менше. 

Про виховання

Я дуже строгий батько, але при цьому сильно балую дітей. Так що моя вимогливість прямо пропорційна заохоченню. Основний принцип у вихованні дітей – ніколи не робіть нічого замість дитини. Ви можете підказати, виправити, допомогти. Але ніколи не потрібно робити що-небудь замість неї. Навіть якщо так швидше, або ви це зробите краще. Тільки так він навчиться вирішувати свої проблеми і те, чого він доб'ється, буде цінніше в сотні разів. Тільки сам. Можливо, у мене ще буде шанс зрозуміти, як виховувати дівчаток (сміється).

Вам може сподобатися матеріал про те, що ведучий «Реальної містики» Андрій Дебрін знайшов труп під час зйомок, за справу взялась поліція. 

Чому я вчу своїх хлопчиків? Складно відповісти одним реченням. Є такий принцип – «жити на благо», створюючи себе і світ навколо таким, яким ти хочеш. Якщо ти живеш «на благо інших» і віддаєшся повністю, то і себе ти створиш найкращим. Інакше те, що ти віддаєш, не буде цінним. Це змушує тебе приймати гідні рішення. Ну і думати своєю головою – це обов'язково. Є причина, є наслідок і рішення. Тут маса підходів. Від простих ігор, до складних для дитини завдань в побуті. Як він виконає завдання сам? Це, як раз, і цікаво.

Раніше повідомлялося про те, що новий сезон вже близько. З’явився вражаючий трейлер «Реальної містики»:

А ось акторство будинку – це зайве. Я не поєдную образ Дебрін на екрані і Дебрін в житті. Це різні люди. Є образ, а є – чоловік, батько, син. Я впевнений, що моїм дітям в цьому сенсі пощастило. У них звичайний тато, який може ганяти з ними в футбол і грати в теніс, стрибати на скакалці, ходити на концерти і в кіно. І люди на вулиці часто довго розбираються в цій «звичайності» і тільки через деякий час розуміють, що цей «звичайний» і є той самий з телевізора. Але акторські навички допомагають іноді. Наприклад, в музиці старшому допомагають мої поради, як краще висловити емоцію, як розкласти нюанси і т.д. 

Про шлюб і батьківство

Дуже багато моїх знайомих дивуються, що у мене троє дітей і двадцятирічний шлюб. Хоча я завжди серйозно ставився до сім'ї і батьківства. Для того, щоб це розкрити в собі, потрібно зустріти людину, з якою ти дійсно відчуєш сім'ю. Мені пощастило. Спасибі моїй Олесі. Взагалі, в шлюбі ми з нею на рівних. Буває Олеся вижене всіх із будинку зі словами: «Мені не заважати, у мене генеральне прибирання». Буває – навпаки: я відправлю всіх в кіно і вилизую квартиру. Але частіше все робимо разом. А серед дітей обов'язки розподіляються за здібностями.

Весь мій вільний час займає сім'я. Складно розкласти в процентах, скільки кому дістається уваги. Я дуже люблю, коли ми все робимо разом. І вчу старших синів відчути, що таке сім'я. Ми разом намагаємося зробити один одного краще. Сваримося, лаємося, веселимося, розважаємося, спілкуємося, шукаємо відповіді.

Про світогляд

Я не пам'ятаю точно, коли я до цього прийшов, але у мене вже багато років є розуміння однієї речі – ми не завжди і розуміємо, правильно чи то що відбувається у нас в житті. Треба вміти дивитися навколо. Іноді те, що нам здається провалом з одного боку, виявляється удачею з іншого. Якщо ти себе заганяєш, що тільки так правильно і не інакше, то ти позбавляєш себе величезної кількості можливостей. Напевно, це і рятує мене від невдач і провалів. Немає однозначного шляху, немає панацеї, у кожного свій шлях. Треба вміти бачити.

Як повідомлялося раніше, проект «Реальна містика» отримав срібну кнопку YouTube.

Про містику

Пам'ятаю випадок. Я тоді працював в театрі. Мені подобалася одна роль у виставі, але її грав інший актор. Одного разу вночі мені сниться цей актор. Простий, здавалося б, сон. Він сказав: «Андрій, давай!». Вранці я поїхав в театр, хоча у мене не було ні репетиції, ні вистави. Виявилося, ввечері попереднього дня цей актор травмував ногу і потрібно терміново було ввести іншого на його роль. І вже шукали заміну. Але не мене. Я підійшов до керівника трупи і сказав, що знаю спектакль і можу зіграти. Мене швидко ввели і вже ввечері відбулася прем'єра. Не пояснити. 

Текст створено на основі інтерв'ю видання Womo.

Долучайтесь до каналу "Україна" в меседжерах, аби дізнаватись першими про актуальні та обрані матеріали за посиланнями: 
Viber – https://chats.viber.com/kanalukraine/uk
Telegram – https://t.me/kanalukraina

 

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь