Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

"Головна тема": Володимир Омелян заявив, що маршрутки повинні зникнути з доріг

19:36, 11 грудня 2017

10 грудня у випуску проекту "Головна тема" з Оленою Кот на каналі "Україна" міністр інфраструктури Володимир Омелян розказав, що буде з маршрутками та як необладнані зупинки впливають на ситуацію на дорогах.

У студії "Головної теми" міністр інфраструктури України Володимир Омелян зазначив, що у великих містах, особливо мільйонниках, маршрутки взагалі мають зникнути як клас.

"Вони давно не відповідають ні потребам сучасного суспільства, ні умовам, ні комфорту перевезення громадян". На питання ведучої Олени Кот, які альтернативи будуть запропоновані, міністр інфраструктури відповів: "У першу чергу, це трамваї, тролейбуси, електробуси. Майбутнє для України – це відмова від двигунів внутрішнього згорання та перехід на екологічно чистий та зручний транспорт". 

Володимир Омелян також підкреслив, що усі зупинки для транспорту мають бути однаково обладнані, щоб запобігти аваріям.

"Ми робимо ці правила загальними для всіх міст України, щоб кожен муніципалітет не вигадував свої окремі інструкції. Це і спеціальні бордюри, і спеціальні відбійники, освітлення. Ми пропонуємо європейський досвід і практику. Я сподіваюся, всі міста його використають та однаково імплементують. До початку наступного року ми завершимо роботу по підготовці цих рекомендацій", – додав міністр.

На питання ведучої Олени Кот, хто має право перевіряти технічний стан маршруток, Володимир Омелян відповів: "У тому числі, цим займається і наше міністерство. Проте водіям маршруток достатньо сплатити штраф, щоб вийти знову на маршрут. Якщо ж ми забороняємо вихід декількох маршрутних ліній, розпочинається соціальний ефект, і ми отримуємо скарги від людей щодо відсутності транспорту".

Що стосується контролю за самими водіями, міністр прокоментував: "Ми впровадили відеоспостереженням в муніципальному транспорті, яке дозволяє фіксувати порушення, які відбуваються як з боку водія, так і з боку пасажирів. Безперечно, якщо за водієм спостерігаються порушення, він має бути покараним та притягнутим до відповідальності".

Дивіться "Головну тему" щонеділі о 20:00 на каналі "Україна".
 

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь