Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

"Головна тема": Лев Парцхаладзе заявив, що закон про реновацію житла передбачає нові квартири з ремонтом і премію

19:13, 18 грудня 2017

17 грудня в ефірі проекту "Головна тема" з ведучою Оленою Кот на каналі "Україна" Лев Парцхаладзе повідомив, що Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відновило роботу над реконструкцією кварталів застарілого житлового фонду.

На запитання ведучої Олени Кот, чому закон про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду, який було ухвалено ще 2006 року досі не діє, Лев Парцхаладзе відповів: "Ми реанімуємо це питання і хочемо повністю передивитися весь житловий фонд застарілого житла, щоб його можна була реконструювати чи навпаки зносити, а натомість будувати нові будинки".

Заступник міністра також зауважив, що реалізувати закон про реновацію житлового фонду досить складно, адже він передбачає стовідсоткову згоду від усіх мешканців. "Ми пропонуємо змінити цю цифру для можливості прийняти рішення".

Лев Парцхаладзе зазначив, що закон про реновацію старого житла, в першу чергу, має захистити права мешканців, які проживають в таких будинках. "Територіально люди мають залишитися в тому ж адміністративному центрі, отримати житло з ремонтом і бонус у вигляді додаткових метрів. Наприклад, маючи квартиру 70 кв.м., переїхати в житло на 20-30% більше за метражем".

Відповідаючи на питання, хто має нести відповідальність за нещасні випадки, внаслідок обвалів старих та аварійних будинків, заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе сказав: "Міністерство реагує на такі випадки. Ми направляємо запити до органів місцевого самоврядування і тримаємо їх на контролі. В подальшому ці ситуації аналізуються, аби надалі вони не повторювалися. Сьогодні мешканцям аварійних будинків необхідно звертитися до органів влади на місцях і добиватися від них надання тимчасового помешкання. Вони мають на це всі законні підстави".

"Головна тема" щонеділі о 20:00 на каналі "Україна".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь