Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

"Головна тема": як місце на цвинтарі стало причиною скандалу

18:34, 24 травня 2018

За кожний клаптик землі на цвинтарі точиться справжня боротьба! Багато хто бронює місце для себе задовго до смерті! Так зробила і героїня нашої історії. Але це для неї обернулося скандалом...

10 років тому помер батько Ірини. Місця на новому кладовищі розбирали дуже швидко. Тому, коли ховали тата, жінка забронювала поруч ще одну ділянку – для мами. 

За законом, ділянку на цвинтарі мали б надати  безкоштовно. Але старосту цього району, схоже, закон хвилював мало. За місце для могили батька та бронь сусідньої ділянки він запросив 300 доларів! 10 років тому це було 1600 гривень або дві зарплати Ірини. Жінка працювала стоматологом, доки її не підкосила хвороба. 

Гроші, які Ірина заплатила за ділянку на цвинтарі, староста оформив, як доброчинний внесок. І записав її прізвище в спеціальний блокнот. Мовляв, це гарантія, що місце біля могили батька точно заброньоване за їхньою родиною.

Йшли роки, Іринина мама, на щастя, досі жива, тому ділянка залишалася порожньою. І раптом пролунав дзвінок від знайомих. Вони хотіли поговорити з рідними Ірини, щоб висловити співчуття з приводу… Ірининої СМЕРТІ! 

Знайомі побачили біля могили її батька свіжий насип і подумали, що Ірина померла! Річ у тому, що жінка важко хворіє і вже п’ять років прикута до ліжка. Але ж могила її батька та заброньоване поруч місце відгороджені парканом. Звідки там могло з’явитися чиєсь поховання? 

Донька Іринини одразу побігла на цвинтар дивитися.  І те, що побачила – насправді шокувало її!  

На заброньованому Іриною місці з’явилася чиясь могила! Коли донька Ірини прибігла на цвинтар дізнатися, хто й кого там поховав, побачила жахливу картину. Їхній паркан, а також столик та лавочка, яку вони вкопали поруч із могилою дідуся, були знищені! А замість них на тій самій ділянці – свіже поховання! Хоча ще тиждень тому його не було! 

Сім'ї вдалося розшукати родичів невідомого покійника! На яких підставах вони поховали людину на ЧУЖОМУ місці? Хто їм це дозволив? І що тепер робити? Відповіді на ці питання ви дізнаєтесь у програмі "Головна тема" на каналі "Україна" у неділю о 20:00.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь