Онлайн

«Головна тема»: рік успіху в ефірі каналу «Україна»

23:38, 19 листопада 2018

19 листопада виповнився рік гостро соціальному проекту каналу «Україна». «Головна тема» з Оленою Кот. Протягом року «Головна тема» стала одним з найпопулярніших публіцистичних проектів на українському телебаченні. За рік аудиторія проекту досягла майже 23 мільйонів глядачів***, частка (shr) за аудиторією 18+ (міста 50 тис.+) – 14,11 %, рейтинг (rat) – 5,67%**.

За рік в ефір вийшли 45 випусків програми, головними героями якої стали прості українці та їх життєві історії. В більшості випадків «Головна тема» змінила ставлення героїв до ситуацій, допомогла знайти шляхи вирішення непростих проблем.

Євгенія Федічкіна, керівник проекту:

«Ми дуже ретельно підходимо до вивчення уподобань наших глядачів. Ми знаємо – скільки вони заробляють, на чому їздять, де купують їжу, а де – одяг. Така детальна аналітика дає нам можливість зробити програму, яка буде і цікава, і зрозуміла, і корисна – саме для нашого глядача. З кожною наступною програмою ми все ближче знайомимось з глядачем. І наша 45-та програма, яка вийшла в ефір напередодні першої річниці, показала – ми на правильному шляху. Адже цей випуск «Міфи про секонд-хенд: звідки їде і чим пахне?» взяв рекордний рейтинг за комерційною аудиторією – 15.72%*. Це найвищий показник за увесь час. І це для нас найкращий подарунок до річниці від глядачів!»

Пенсійна та медична реформи, шахрайство з житлом, виплата аліментів, афери у соціальних мережах, право на зброю, сезонні заробітки за кордоном, домашнє насильство, неякісні харчі, інклюзивна освіта, вакцинація, робота митниці, трудова міграція – десятки резонансних тем розглянула протягом року Олена Кот у студії «Головної теми».

Олена Кот, автор і ведуча «Головної теми»:

«Завдання кожного випуску «Головної теми» – вирішувати проблеми. Ідеальний варіант, коли у нас виходить працювати на випередження. Хочеться, щоб глядач, після перегляду чергового випуску «Головної теми», знав – з якого питання куди йти, кого шукати, чого остерігатися, і які права відстоювати. Дуже сподіваємося, що на прикладах героїв наших сюжетів глядач вчиться, і не робить тих же помилок, не потрапляє в такі ж складні ситуації».

Також, «Головна тема» змінила на краще долі багатьох своїх героїв. На рахунку творчої групи проекту правильно перераховані пенсії, допомога з інклюзивною освітою, захист безхатченка, врятований шлюб і навіть сплачені аліменти. Так, після сюжету про безвідповідального батька, що багато років не платив аліментів, чоловік протягом кількох тижнів сплатив колишній дружині 87 тис. гривень боргу.

Журналісти «Головної теми» завжди готові до ризикованих експериментів. Приміром, аби розповісти про всі приховані проблеми, з якими стикаються українці в пошуках роботи за кордоном, журналіст проекту зважилась на ризикований експеримент і пройшла увесь шлях нелегальної заробітчанки в Польщі.

«Головна тема» з Оленою Кот – проект про найбільш суспільно резонансні проблеми української дійсності. Щотижня творча група проекту обирає одну глобальну проблему, яка має резонанс у масштабі країни і зачіпає інтереси більшості громадян, та виносить її на глибокий, всебічний розгляд. Автор і ведуча «Головної теми» Олена Кот тримає у фокусі уваги всі аспекти проблеми: її історію, справжні причини, приховані факти, можливості для вирішення. Випуск «Головної  тема» з Оленою Кот за 11 лютого 2018 став кращою програмою на українському телебаченні від початку року**. За аудиторією 18+ (міста 50 тис.+) частка (shr,%) проекту досягла 23,24%**, рейтинг (rat,%) – 10,87%**.

Дивіться випуски «Головної теми» на каналі «Україна» щонеділі о 20:00.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь