Онлайн

Головна героїня фільму "Врятувати боса" Олена Якимова відмовилася від дублерів і каскадерів

Актриса відмовилася від послуг каскадерів і дублерів, мотивуючи це тим, що все може зробити сама.

08:53, 26 жовтня 2012
Bossa310Опанувати мистецтвом бойового гопака, участь в ДТП, проскакати на коніі багато чого іншого довелося зробити Альоні Якимовій, виконавиціголовної ролі в серіалі "Врятувати боса" (виробництво АМЕДІА), прем'єраякого відбудеться на телеканалі "Україна" 29 жовтня о 20:00. Актрисавідмовилася від послуг каскадерів і дублерів, мотивуючи це тим, що всеможе зробити сама.

"Звичайно, якщо мені буде потрібно зістрибнути з даху на асфальт, яскористаюся послугами дублера. Але я універсальний професіонал. Тимбільше з дитинства я займалася дзюдо і боксом. Та й генетика допомагає- мій тато майстер спорту з боксу", - впевнено заявила ОленаЯкимова.

За сюжетом картини, її героїня Євгенія Шевчук родом з Карпат. Її"серіальний" тато Остап (актор Андрій Арзяєв) чекав хлопчика, аленародилася дівчинка. Тому Женя росла грозою всього двору. І свого боса Женя Шевчук буде захищати всіма методами, в томучислі і кулаками.

"Альона Якимова дуже відповідально підійшла до своєї ролі, - розповідаєкреативний продюсер проекту Стас Іванов. - В одній зі сцен вонавиконувала бойовий гопак і вдарила ненароком свого партнера. Андрійотримав спочатку удар ногою в голову, а потім, коли вони билися напалицях, ще й удар палицею. Ось так він з двома шишками на голові іпоїхав в Крим на наступні зйомки".

Як це було, глядачі каналу "Україна" дізнаються зовсім скоро. 29 жовтня о 20:00 - перша серія драмеді "Врятувати боса".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь