Онлайн

Гіпер-шоу «МАСКА» увійшло до «Топ-25 найуспішніших маркетингових кампаній року»

Прем'єра української «МАСКИ» відбулася в січні 2021, а кампанія по запуску шоу тривала майже півроку.

Олександра Красновська Олександра Красновська
22:51, 18 вересня 2021

Масштабна маркетингова кампанія зіркового детектив-шоу каналу «Україна» «МАСКА» увійшла до рейтингу «ТОП-25 найуспішніших маркетингових кампаній» 2021 року, організованого журналом «Власть денег».

16 вересня відбулась церемонія нагородження номінантів рейтингу. Головними критеріями оцінки маркетингових кампаній, що увійшли до ТОП-25 стали креативність, масштаб, wow-фактор сприйняття проєкту на ринку, а також його відповідність етичним нормам цивілізованого бізнесу. При складанні рейтингу брались до уваги повідомлення ЗМІ, думки галузевих експертів.

Креативну кампанію гіпер-шоу «МАСКА» каналу «Україна» презентувала директорка з маркетингу Олена Шворяк. Вона розповіла про виклики, які постали перед творчою командою шоу, масштабну та ретельно сплановану комунікаційну стратегію «МАСКИ», завдяки якій вдалося привернути увагу мільйонів глядачів до проєкту.

«Для каналу «Україна» «МАСКА» – це унікальний проєкт з новим і незвичним форматом. Тож, шоу стало справжнім викликом. Непросто передусім було тримати в секреті зірок, які ховалися під масками, від інших колег, рідних вдома. Адже ми працювали в умовах справжньої конфіденційності і розкривати деталі, учасників не можна було. Та попри непрості моменти наша творча команда, до якої увійшли професіонали PR, промо, діджиталу, люди, якими я дуже пишаюсь і надихаюсь, максимально виявили командний креатив і зробили все для того, щоб глядацька увага до проєкту була шаленою. На цьому ми не зупиняємось, продовжуємо далі експериментувати, креативити, шукати чим здивувати глядача, адже зараз активно працюємо над другим сезоном «МАСКИ», який переконані, що наші глядачі з нетерпінням чекають. Готуємо багато несподіванок, сюрпризів і сподіваємося, що глядачі віддячать нам своєю багатомільйонною прихильністю, дивитимуться шоу цілими родинами», – зазначила директорка з маркетингу каналу «Україна» Олена Шворяк.

Прем’єра української «МАСКИ» відбулася в січні 2021 року, а кампанія з запуску шоу тривала майже півроку. З першого епізоду грандіозне музичне шоу викликало величезний інтерес глядачів і продовжувало інтригувати аж до фіналу, який відбувся 10 квітня. За весь час в ефірі «МАСКУ» подивилися 14 млн глядачів. Також високих результатів досягли діджитал-майданчики «МАСКИ: YouTube, Instagram, Facebook та TikTok, створені спеціально до прем’єри шоу. Кількість унікальних користувачів YouTube-каналу шоу перевищила 5,5 млн. У березні YouTube-канал української «МАСКИ» отримав «Срібну кнопку». TikTok-канал шоу має понад 120 000 підписників.

Творча команда шоу внесла до української адаптації багато унікальних рішень, яких ще не бачила жодна країна. Українська «МАСКА» складалась з рекордних 12 епізодів, для яких було створено 22 унікальні костюми, дизайн жодного з яких не повторювався з костюмами жодної іншої країни. В шоу каналу «Україна» з’явились унікальні українські персонажі – Буряк, Мольфар, Коза і Крапанка. Для української адаптації була розроблена абсолютно нова, інноваційна сцена з неймовірними масками-екранами та 3D ефектами. Вперше ведучий шоу змінював свій образ в кожному епізоді. Команда проєкту придумала для Володимира Остапчука 11 оригінальних образів від Термінатора до Ельзи, тоді як до України образ ведучого був лише один – класичний смокінг. В українській «МАСЦІ» вперше сховали п’ятого, «таємного» детектива під маскою і відкрили його лише в ефірі. Цим детективом, нагадаємо, став Олег Винник, яких ховався за маскою Буйвола. Оригінальною ідеєю діджитал-команди каналу «Україна» стало унікальне BackShow для діджитал-майданчиків проєкту та його таємничий ведучий Містер Маска.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь