Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Героїня проекту "Моє нове життя" позбувалася комплексів, б'ючи чоловіків

Любов Проніна прийшла на проект "Моє нове життя" телеканалу "Україна" з надією почати життя з чистого аркуша. Найбільше жінка мріяла змінити зовнішність, але виявилося, причиною життєвих невдач були глибокі психологічні травми, завдані чоловіками.

12:49, 30 березня 2015

Любов Проніна прийшла на проект "Моє нове життя" телеканалу "Україна" з надією почати життя з чистого аркуша. Найбільше жінка мріяла змінити зовнішність, але виявилося, причиною життєвих невдач були глибокі психологічні травми, завдані чоловіками.

"Якщо я отримаю нову зовнішність, але не поміняю світогляд, нічого не зміниться. Мені потрібно позбутися від комплексів і подолати бар'єри, які я ще в дитинстві вибудувала", – розповіла героїня психологу і ведучій проекту Наталії Ломоносової. Любов боялася чоловіків настільки, що навіть не дозволяла до себе торкатися. Жінка пережила страх насильства у дитячому віці. Дитячий кошмар продовжувався і пізніше – Любу ґвалтував її чоловік: "Я пручалася, це більше збуджувало його. Мені не хотілося жити – хотілося надіти зашморг на шию. Я звернулася до юристів і мені допомогли з ним розлучитися. Я не хочу старих комплексів і страхів, хочу знати, куди йти".  

Одним з призначених психологом випробувань стало повернення в минуле. Відтворивши картину минулих років, Любов повинна була сказати все, що думає, своїм кривдникам. Чоловік-актор став уособлювати збірний образ кривдників жінки – вона змогла висловити йому все, що відчувала протягом довгих років.

"Пішов геть, ви не мали права мене чіпати ні тоді, ні зараз! – сказала Любов своєму псевдо кривдникові. – Ти не маєш права мене торкатися". Жінка хотіла дати йому ляпаса, але стримувалася. "Люба, що ви відчуваєте?" – запитала психолог. "Хочу дати йому ляпаса!", – після цього жінка дозволила собі вдарити свого уявного кривдника.

Слідом за першим пішов ще цілий ряд психологічних експериментів – героїня сходила на сеанс масажу, урок танців, зробила штучне дихання. Найскладнішим для Любові виявилося зіграти в еротичній сцені – але і через це випробування жінка змогла пройти. Фінальну крапку в історії з успішним фіналом поставила команда б'юті-експертів. Любов Проніна змогла подолати комплекси, перекреслити минуле і почати нову сторінку майбутнього – з чистого аркуша.

Дивіться нові історії перевтілень "Моє нове життя" щонеділі о 16:00 на телеканалі "Україна".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь