Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Героїня проекту "Моє нове життя" хоче втримати чоловіка, молодшого на 25 років

Учасниці проекту "Моє нове життя" телеканалу "Україна" 50 років. У Алли четверо своїх дітей і двоє під опікою.

10:58, 7 травня 2015

Учасниці проекту "Моє нове життя" телеканалу "Україна" 50 років. У Алли четверо своїх дітей і двоє під опікою. Понад двадцять років вона жила в нещасливому шлюбі і тільки зустрівши нового чоловіка, який молодший на 25 років, змогла відчути себе по-іншому. Правда, насолоджуватися щастям жінці заважають ревнощі - їй здається, що молодий чоловік може піти до молодої суперниці.

"Я втомилася і хочу почати нове життя. Я боюся його втратити - не знаю, кохає він, чи ні. Я кохаю його дуже сильно. Я заради нього хочу змінитися і виглядати молодшою. - Героїня простягнула ведучій фото, на якій їй 19 років. - Хочу прибрати страх втратити Женю".

"Наші експерти допоможуть вам. Вони зможуть допомогти вам виглядати краще. Але яких змін ви хочете всередині самої себе?" - запитала учасницю психолог і ведуча проекту Наталія Ломоносова.

"Коли я зустріла Женю, я зрозуміла, що можна по-іншому жити - є тепло, турбота, взаєморозуміння", - розповіла Алла. Жінка зізналася, що стежить за кожним кроком свого коханого. Їй здається, що якщо вона втратить кохання, то не зможе далі жити. Вона попросила допомогти подолати ревнощі і страх втратити кохану людину.

Як експерти допоможуть героїні позбутися співзалежності і почати нове життя, в якому Алла зможе в першу чергу любити себе, дізнаєтеся вже цими вихідними.

Дивіться проект "Моє нове життя" на телеканалі "Україна" щонеділі о 14:00.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь