Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

"Герої екрану": ким в дитинстві мріяв стати Том Круз

У цю неділю, 14 квітня о 10:00, в ефір каналу "Україна" вийде новий випуск документального циклу "Герої екрану". У рамках програми, відомі актори розкажуть глядачам, про які професії вони мріяли в дитинстві.

16:00, 11 квітня 2013
У цю неділю, 14 квітня о 10:00, в ефір каналу "Україна" вийде новий випуск документального циклу "Герої екрану". У рамках програми, відомі актори розкажуть глядачам, про які професії вони мріяли в дитинстві.

Багато популярних акторів, виявляється, навіть не замислювалися про зйомки в кіно. Адже часто діти просто хочуть піти шляхом батьків або близьких родичів. Чи не марив про кар'єру в кіно голлівудський актор Том Круз. Тим не менш, він вважає, що свої дитячі мрії втілив у життя сповна:

"Я ніколи не мріяв стати артистом, ні. Просто я завжди хотів жити на межі можливостей, літати, бігати, стрибати, стріляти. І, звичайно, носитися на байку. До речі, один мотоцикл, який був створений спеціально для фільму - після зйомок мені його подарували. Круто!".

А ось зірка багатосерійного фільму "Поки цвіте папороть" Олександр Петров у дитинстві чітко уявляв себе успішним футболістом. Але мрії про спортивну кар'єру перекреслила травма, отримана напередодні найважливішого відбіркового матчу.

"Я, на жаль, туди не потрапив, бо на мене впала стінка цегли в школі, коли практику проходив. Нам потрібно було з одного... кута перенести цеглу в інший кут. Я, як у фільмі, взяв нижню  цеглину. І в підсумку вся стінка впала на мене... А до цього снилися сни, що я виходжу, величезний стадіон, і люди сидять, я виходжу у футбольній формі грати у футбол... Було страшно і боляче - боляче від того, що я не потрапляю на цей відбір. Я не поїду грати в Москву, і не збудеться мрія", - згадує актор у програмі "Герої екрану".

Але, на думку актора, потрібно намагатися якомога швидше забути про невдачу. Адже цілеспрямована людина обов'язково доб'ється свого - і буде займатися тим, що йому цікаво.

Дивіться відверті інтерв'ю відомих співаків, акторів, письменників у документальному проекті "Герої екрану" щонеділі о 10:00, на телеканалі "Україна".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь