Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

"Герої екрану": як Ірина Апексимова відбила хлопця у Тетяни Лютаєвої

Цієї неділі, 21 квітня, в ефір каналу "Україна" вийшов новий випуск документального циклу "Герої екрану". У рамках програми, відомі актори поділилися своїми несподіваними зізнаннями.

12:44, 22 квітня 2013
Цієї неділі, 21 квітня, в ефір каналу "Україна" вийшов новий випуск документального циклу "Герої екрану". У рамках програми, відомі актори поділилися своїми несподіваними зізнаннями.

Саме в Одесі народилося багато талановитих діячів мистецтва. Наприклад, в Одесі навчалися майбутні кінозірки - Ірина Апексімова та Тетяна Лютаєва. Але це не єдине, що об'єднувало дівчат. Виявляється, і Ірина, і Тетяна були без розуму від місцевого ловеласа - Олександра.

"Коли ми вступили до театрального класу, він був найкрасивішим хлопчиком, природно Таня Лютаєва відразу почала з ним зустрічатися, і я, коли озирнулася навколо, зрозуміла що, ой, ось він, ось наш чомусь зустрічається з Лютаєвою. І, загалом, якось дуже швидко я його відбила у неї", - поділилася спогадами Ірина Апексімова.

Сама ж Лютаєва зла на Апексімову не тримає. Адже в житті Тетяни тепер є головне - син і донька:

"Все! Я все зробила в цьому житті! Тема дітей, для мене, найважливіша і взагалі в людському житті. Це не може зрівнятися ні з чим. Ні з роботою, ні з кар'єрою, ні з коханням чоловіка і жінки - ні з чим!".

Особисті драми доводилося переживати і актрисі Світлані Дружиніній. Але у Світлани є ефективний спосіб, який допомагає впоратися з будь-якими життєвими труднощами.

"Рятуюся роботою. Є робота. Є моя відповідальність. Є моя улюблена справа і люди, які мені повірили. І все. Робота. З усіх ситуацій завжди витягає людини улюблена справа. Не просто відбувати покарання - від і до. Робота - яка стала вашим способом життя", - розповіла у програмі "Герої екрану" Світлана Дружиніна.

На думку актрис, щоб не сталося в житті, жінка повинна залишатися сильною і вірити в краще: тоді вона обов'язково буде щасливою і успішною.

Дивіться відверті інтерв'ю відомих співаків, акторів, письменників у документальному проекті "Герої екрану" щонеділі о 10:00, на телеканалі "Україна".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь