Онлайн
Зірки

Геннадій Попенко зізнався, чому розлучився зі Світланою Лободою

Геннадій Попенко і Світлана Лобода зустрічалися півтора роки.

Олександра Красновська Олександра Красновська
11:45, 2 грудня 2020

Зірка серіалу «Виклик» на каналі «Україна» Геннадій Попенко, розповів, що свого часу сам прийняв рішення про розставання зі Світланою Лободою. Про це стало відомо в програмі «Зірковий шлях».

Якщо сьогодні відомий актор активно зайнятий у проектах, у нього щаслива сім'я, діти, то був час, коли його заробіток був зовсім іншим.

«Я був тим, ким я був. У мене була зарплата 300 доларів на каналі, - відверто зізнався герой програми «Зірковий шлях». - А решта - все, що міг знайти, то і міг знайти. Бігав, заробляв».

Геннадій Попенко працював на телеканалі і у вільний час погоджувався вести корпоративи. Його дівчину Світлану Лободу, з якої він був разом вже півтора року, швидше за все, не все влаштовувало.

«Тоді було досить легке життя, але з планами та ідеями, - поділився актор в інтерв'ю для каналу «Україна». - Але я бачив, що дівчині потрібно інше, їй важливий розвиток, а я не можу вкладати».

Тоді майбутня зірка серіалу «Виклик» зрозумів: потрібно розійтися, щоб не заважати Світлані будувати кар'єру.

«Це специфічний бізнес, і я розумів, що, коли поруч чоловік, їй буде важче, - пояснив Геннадій Попенко в програмі «Зірковий шлях». - Я вирішив: краще нехай йде, розвивається і робить те, що їй потрібно. Тому що я відчував себе каменем, прив'язаним до ноги, або валізою без ручки. Ніхто нікому не дорікав. Ні в якому разі. Просто, коли це видно і явно зрозуміло, то навіщо робити вигляд, що цього немає. Відносини повинні бути максимально близькі до ідеалу».

Геннадій Попенко і Світлана Лобода розійшлися - і кожен пішов своєю дорогою. Через багато років вони обидва стали знаменитими і успішними. Актор і співачка знайшли своє щастя, своїх людей і займаються тим, що їм подобається.

Дивіться новий сезон «Зірковий шлях» о 9:30 в ефірі каналу «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь