Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Фонд Ріната Ахметова

«Навколо будинку батьків все було обстріляне»: футболіст Роман Яремчук поділився історією з Музеєм «Голоси Мирних»

Найближчі родичі Романа Яремчука переживали російське вторгнення у напівзруйнованому Чернігові.

Олександра Красновська Олександра Красновська
13:15, 10 червня 2022

43 доби жаху та відчаю. Найближчі родичі Романа Яремчука переживали російське вторгнення у напівзруйнованому Чернігові. Український футболіст розповів, хто допоміг їх врятувати, і поділився, як сам витримує важкі місяці війни.

«Я розумів, що щось буде. Але те, що росіяни будуть витворяти в нашій країні, не міг собі уявити у найстрашніших фантазіях», — ділиться Роман.

Батьки його дружини залишалися у Чернігові. Навколо будинку, де вони мешкали, все було обстріляне. Родичі сиділи в бомбосховищі, у них закінчувалися їжа та вода. Через волонтерів Роман та його дружина допомагали привезти їм хоча б буханку хліба та пляшку води.

У певний момент ситуація стала настільки критичною, що Роман не знав, що робити. Тоді він звернувся до колеги по збірній України, Андрія Ярмоленка, знаючи, що той з Чернігова. Андрій одразу відгукнувся — і за два дні батьків вивезли з міста. 

«Я хвилювався не за себе, а за близьких, сім’ю, друзів... І якщо для мене це був шок, то я не уявляю, що переживають люди, які знаходяться у найгарячіших точках», — зізнається Роман.

Футболіст упевнений: під час війни кожен має робити для своєї країни те, що може. Як відома людина, він реалізує власну мету: привернути якомога більше уваги світу до Україні та страшних подій, що відбуваються. Дивіться та слухайте історію Романа за посиланням bit.ly/3muDWy8

Свою історію Роман Яремчук довірив Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова. Це найбільший у світі архів історій мирних жителів нашої країни, які постраждали від війни. Архів Музею налічує вже понад 20 тисяч історій з перших вуст, які було зібрано з 2014 року. 

Розкажіть свою історію! Це можна зробити так:

— напишіть вашу історію на власній Facebook-сторінці з хештегами #Голоси_Мирних #розкажіть_свою_історію;
— відвідайте портал Музею та натисніть кнопку «Розповісти історію» праворуч зверху;
— зверніться на безкоштовну гарячу лінію 0 (800) 509 001.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь