Онлайн

Фріда Кало, Принцеса Діана і Бейонсе: журнал Time назвав 100 найвпливовіших жінок століття

Журнал почав включати в жінок в номінацію Людина року лише в 1999 році.

13:40, 6 березня 2020

Авторитетний американський журнал Time, який щорічно називає Людину року, склав рейтинг 100 найвпливовіших жінок з 1920 по 2020 роки.

Для кожної героїні рейтинга була створена окрема обкладинка. Всього було представлено 89 нових обкладинок, а також 11 обкладинок з жінками, які вже проголошувалися Людиною року.

«Ми створили 89 нових обкладинок, багато з яких були розроблені відомими художниками. Ми лишили 11 обкладинок для жінок, яких раніше вже називали Людиною року. 100 імен в цьому проекті є результатом багатомісячної роботи, яка почалася зі списку із 600 номінацій, складеного співробітниками Time - фахівцями в даній області, нашим креативним партнером, режисером Альмою Харель і комітетом відомих жінок з різних сфер», – повідомляє видання.

INSTAGRAM (@time)

 

В рейтинг увійшли багато видатних жінок, в числі яких - Мадонна, Бейонсе, королева Великої Британії Єлізавета II, принцеса Діана, художниця Фріда Кало, еко-активістка Грета Тунберг, колишня перша леді Америки Мішель Обама, американська комедіантка Еллен Дедженерес, ірландська виконавиця Шинейд О'Коннор, американська письменниця Амелія Ерхарт та чимало інших.

«Від Амелії Ерхарт до Бейонсе, від Еви Перон до Малали Юсуфзаї - зустрічайте 100 жінок, що визначили обличчя століття», – пишуть автори рейтинга.

INSTAGRAM (@time)

 

В Time відзначають, що до 1999 року редакція видання обирала тільки чоловіків року і лише 21 рік тому було прийнято рішення змінити назву рейтингу на Людина року, що дозволило включати в список жінок.

Нагадаємо, що Людиною року 2019 року за версією журналу Time стала шведська еко-активістка Грета Тунберг.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь