Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Фонд Ріната Ахметова

Фонд Ріната Ахметова передав чергову партію гуманітарної допомоги до Києва

Фонд передав 750 продуктових наборів до територіального центру соціального обслуговування Шевченківського району.

Олександра Красновська Олександра Красновська
16:59, 11 травня 2022

З перших днів війни Фонд Ріната Ахметова допомагає людям, які потерпають від жахливих наслідків війни та потребують особливої уваги та підтримки. Серед них – вразливі верстви населення, а також переселенці з найгарячіших точок нашої країни. 

Фонд передав чергову партію із 750 продуктовими наборами до територіального центру соціального обслуговування Шевченківського району міста Києва. Вони призначені для внутрішньо переміщених осіб, людей з інвалідністю та людей похилого віку, багатодітних та одиноких матерів. 

Загалом для мешканців столиці та переселенців Фонд Ріната Ахметова вже передав понад 38 тисячі продуктових наборів. Усього такі набори від Фонду отримають 200 тисяч людей. 

Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів». За 16 років роботи Фонд Ріната Ахметова допоміг вижити 8 мійльйонам осіб, із них 3,5 мільйони були врятовані на Донбасі.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь