Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Фонд Ріната Ахметова

Фонд Ріната Ахметова передав черговий гуманітарний вантаж до Києва

Щоб підтримати переселенців, Фонд Ріната Ахметова передав до Києва черговий вантаж гуманітарної допомоги. Це понад 1,5 тисячі продуктових наборів.

Олександра Красновська Олександра Красновська
15:35, 30 травня 2022

Мільйони людей стали жертвами повномасштабної війни. Багато хто був змушений залишити рідні домівки, щоб вижити та врятувати своїх дітей. Частина з вимушених переселенців переїхала до столиці нашої країни. 

Щоб підтримати переселенців, Фонд Ріната Ахметова передав до Києва черговий вантаж гуманітарної допомоги. Це понад 1,5 тисячі продуктових наборів до територіального центру соціального обслуговування Оболонського району Києва. 

До складу наборів увійшли: макаронні вироби, згущене молоко, борошно, цукор, пшенична крупа та консервоване тушковане м‘ясо.

Загалом Фонд уже направив до Києва понад 46 тисяч наборів із продуктами тривалого зберігання. Усього такі набори отримають 200 тисяч українців.

Зазначимо, що від початку повномасштабного вторгнення гуманітарна допомога від Ріната Ахметова охопила 2,5 млн українців. Більше 1 млн із них було охоплено допомогою Фонду, решта — бізнесами SCM.

Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів». За 16 років роботи Фонд Ріната Ахметова допоміг вижити 8 мільйонам осіб.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь