Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Фонд Ріната Ахметова

Фонд Ріната Ахметова передав 2 тисячі продуктових наборів для Дарницького району

Насамперед вони призначені для переселенців з гарячих точок Київської області, людей з інвалідністю,людей похилого віку та багатодітних сімей.

Олександра Красновська Олександра Красновська
19:54, 29 квітня 2022

Фонд Ріната Ахметова продовжує допомагати мешканцям тих регіонів, які найбільше постраждали від воєнних дій з боку агресора. Дві тисячі продуктових наборів Фонд направив до територіального центру соціального обслуговування Дарницького району міста Києва.  

Насамперед вони призначені для переселенців з гарячих точок Київської області, людей з інвалідністю та людей похилого віку, багатодітних сімей та сімей, які втратили годувальника або залишилися без доходів через воєнні дії.

Загалом для мешканців столиці Фонд Ріната Ахметова вже передав понад 34 тисячі продуктових наборів. Усього такі набори від Фонду отримають 200 тисяч людей. 

Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів». За 16 років роботи Фонд Ріната Ахметова допоміг вижити 8 мійльйонам осіб, із них 3,5 мільйони були врятовані на Донбасі.

 

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь