Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Фонд Ріната Ахметова і Медіа Група Україна оголосили 2016 рік - «Рік наставництва і усиновлення»

Фонд Ріната Ахметова і Медіа Група Україна оголосили про спільну гуманітарну ініціативу «Рік наставництва і усиновлення». Про це 13 квітня, в Києві під час прес-брифінгу в ІА «Українські новини» повідомили координатор Штабу Ріната Ахметова Римма Філь і директор зі стратегічного маркетингу Медіа Групи Україна Ольга Захарова.

11:05, 14 квітня 2016

Фонд Ріната Ахметова і Медіа Група Україна оголосили про спільну гуманітарну ініціативу «Рік наставництва і усиновлення». Про це 13 квітня, в Києві під час прес-брифінгу в ІА «Українські новини» повідомили координатор Штабу Ріната Ахметова Римма Філь і директор зі стратегічного маркетингу Медіа Групи Україна Ольга Захарова.

За даними експертів Фонду Ахметова близько 5000 дітей на Донбасі стали сиротами через військові дії. Працівниками Державтоінспекції зафіксовано 800 випадків отримання дітьми статусу сироти через те, що їхні батьки залишилися в зоні АТО або зникли безвісти.

Протягом року, в рамках ініціативи планується суттєво посилити всеукраїнський портал «Сирітству - ні!», зробити його ще більш ефективним та інформативним, щоб максимально спростити майбутнім батькам процес усиновлення, а наставникам - процес підготовки.

Фонд Ріната Ахметова починає новий проект - «Наставництво». Статистика показує, що дітей старших 12 років, практично не всиновлюють, так як сім'ї надають перевагу меншим дітям. У зв'язку з цим підлітки виходять у самостійне життя абсолютно не адаптованими, часто вони не вміють навіть заварити чай. Метою проекту є підготовка до самостійного життя дітей-сиріт, які перебувають в інтернатах і дитячих будинках і після їхнього виходу з установ, через наставництво. В рамках проекту Фонд підготує і навчить наставників для дітей-сиріт, які допоможуть дітям підготуватися до дорослого життя.

Також в рамках ініціативи буде проведена національна інформаційна кампанія, метою якої є продовжувати змінювати ставлення до усиновлення і, тим самим, збільшити кількість усиновлених дітей, залучити до боротьби з сирітством максимальну кількість союзників.

«Канал «Україна» вже кілька років відкриває свої двері дітям, проводячи екскурсії і допомагаючи школярам визначитися з майбутньою професією. До нас приїжджали діти з інтернатів та зони АТО. Ті враження, які вони отримують під час екскурсії, мотивують їх домагатися більшого. Важливо допомогти їм в цьому прагненні. За підтримки Фонду Ріната Ахметова в рамках гуманітарної ініціативи «Рік наставництва і усиновлення» ми розробляємо освітню стратегію для дітей 12+ і створюємо платформу, завдяки якій діти зможуть отримувати знання в області IT-технологій, творчих професій, телевізійних професій, вивчити іноземні мови. Буде підготовлена група наставників, а також ми запрошуємо всіх небайдужих приєднатися до цього руху - ділитися своїми знаннями з тими, кому вони по-справжньому потрібні. Нам дуже важливо сказати дітям про те, що кожен може стати успішним у житті і у них для цього шансів не менше, ніж у дітей, які виросли в сім'ях, а може навіть більше, тому що ми надамо їм свою підтримку», - заявила Ольга Захарова.

1D4_4626

Міністерство соціальної політики України підтримало ініціативу «Рік наставництва і усиновлення».

«Ми вдячні, що є такі гуманітарні ініціативи, як ваша. Ми раді, що є громадські організації, які допомагають державі в цьому складному процесі - в усиновленні, в розвитку сімейних форм виховання, в розвитку соціальних послуг для сім'ї. Від того, як буде працювати соціум в цілому, буде залежати і те, як зможе сім'я виховувати своїх власних дітей», - заявив Володимир Вовк, заступник директора Департаменту - начальник відділу соціального захисту дітей Міністерства соціальної політики України.

«Ми особливо дякуємо Міністерству соціальної політики і всім службам у справах дітей в регіонах і містах за багаторічну співпрацю. Ми й надалі маємо намір співпрацювати для того, щоб діти знаходили свої сім'ї», - підкреслила Римма Філь.

Фонд - визнаний лідер у боротьбі з сирітством в Україні. Але жоден приватний фонд не в змозі самостійно впоратися із завданням такого масштабу як подолання сирітства. За 8 років роботи 8 084 дитини знайшли свої родини, в планах - продовжувати максимально допомагати державі і громадам у боротьбі з сирітством.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь