Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Фізіогноміст розповіла, чи справжній путін керує росією

Олексій Суханов, Олена Кот та Володимир Остапчук поспілкувалися з фізіогномісткою, яка розповіла правду про російського лідера.

Олександра Красновська Олександра Красновська
10:30, 17 червня 2022

У шоу «Вечір з Україною» каналу «Україна», яке виходить у будні о 19:00 в ефірі «Індиго TV», ведучі Олексій Суханов, Олена Кот та Володимир Остапчук поспілкувалися з фізіогномісткою, яка розповіла правду про російського лідера.

Професійна фізіогномістка Наталія Марченко неодноразово брала участь у якості експерта у проекті «Говорить Україна». Після новин про ймовірну кому путіна, фахівець висловила свою думку з приводу того, хто насправді керує країною-агресором, реальний путін чи його двійник.

«Путін «здав» за останні роки. Він так не виглядав ще кілька років тому. Якщо порівняти фото путіна різних років, можна побачити на більш ранніх фото у нього щоки у тонусі, а на останніх - можна сказати про наслідки пластичних операцій, ботокс. На деяких фото його родимка на обличчі змістилася, це теж можливо, якщо людина робила пластичну операцію і їй натягнули шкіру. Мочки вуха також можуть змінюватися з часом, вони можуть всихати, відтягуватися. Ніс протягом життя теж може змінюватися», - розповіла фахівець у студії «Вечір з Україною».

Марченко з огляду на ті фото, які бачила, переконана, що росією править реальний путін, але не виключає, що він має двійників.

«Путін на багатьох фото знятий з різни ракурсів, тому і виглядає по-різному. Авжеж, з точки зору безпеки він може мати двійників. Щоб бути двійником треба мати схожі риси, які корегуються гримом. Тембр голосу теж сьогодні легко пропагандисти можуть скорегувати», - упевнена фізіогномістка.

Нагадаємо, що канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві. Улюблені програми та серіали каналу «Україна» наразі виходять в ефірі телеканалу «Індиго TV».

Дивіться «Вечір з Україною» в ефірі «Індиго TV» та на YouTube каналу «Україна» щодня по будням о 19:00.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь