Онлайн
Краса і здоров'я

Фейсбілдінг для краси і молодості: з чого почати

Фейсбілдінг – це таке ж тренування, як і в спортивному залі, тільки для обличчя.

11:30, 17 квітня 2019

Як займатись фейсбілдінгом

фото: unsplash

Фейсбілдінг являє собою комплекс вправ, спрямованих на зміцнення м'язів обличчя. Фейсбілдінг зародився ще на початку минулого століття і з кожним роком удосконалювався. Якщо раніше це була ранкова аеробіка для обличчя в ліжку, то сьогодні фейсбілдінг видозмінився і має величезну кількість варіацій.

М'язи обличчя потрібно тренувати, також, як і інші м'язи тіла. Однак, багато жінок про це забувають і не надають важливості. У той час як міміка, негативні емоції, і нетренованість м'язів обличчя дуже швидко сприяє зовнішньому старінню. Зворотною стороною нетренованих м'язів є спазми й затиски, які теж знімаються за допомогою фейсфітнесу.

Вправи для обличчя покращують циркуляцію крові, що тягне за собою поліпшення кольору обличчя і зменшення жирового прошарку, адже разом з кров'ю надходить кисень і корисні речовини. Якщо займатися фейсбілдингом регулярно, можна досягти дуже хороших результатів в короткі терміни.

Ідеальним варіантом стануть щоденні заняття, близько 5-10 хвилин. Однак, якщо немає такої можливості, можна займатися до 4-х разів на тиждень по 20 хвилин. Заняття фейсбілдингом можна починати з 25 років.

Чи можна погіршити стан особи за допомогою фейсбілдінга?

У багатьох жінок є страх, що фейсбілдінг може нашкодити. Це дійсно так, але тільки в тому випадку, якщо ви зловживаєте вправами, думаючи, що чим більше зробите, тим краще результат. Також, можна застосувати правило поступовості. Якщо ви ніколи раніше не займалися фейсбілдингом, почніть з декількох повторень кожної вправи і з часом збільшуйте кількість повторень.

Чи працює фейсбілдінг

фото: unsplash

Комплекс нескладних, але ефективних вправ для обличчя

№ 1 Зморшки на лобі

Щільно прикладіть руку до чола, ваша долоня і пальці повинні повністю прилягати до шкіри. Починайте піднімати брови вгору, надаючи легкий опір рукою. Ви будете відчувати, як працюють м'язи і як піднімаються брови, а ваша долоня запобігатиме заломам і зморшкам.

Починайте з 20 повторень. Згодом потрібно робити по 20 повторень три рази.

Читайте також
Як обрати ідеальний крем для обличчя без косметолога: головні поради

Як обрати ідеальний крем для обличчя без косметолога: головні поради

№ 2 Зморшки навколо очей

Підніміть погляд вгору, потім направо, вниз і наліво. Затримуйтеся в кожній точці близько 5 секунд. Ця вправа запобігає появі зморшок в області навколо очей, а також покращує зір. Зробіть близько 5-8 кіл в одному напрямку, а потім проти годинникової стрілки таку ж кількість разів.

№ 3 Шия

Підніміть голову вгору, дивіться на стелю. Витягніть губи «в трубочку», наче хочете поцілувати когось. Затримайтеся в такому положенні на 10-20 секунд, а потім плавно поверніть голову в нормальне положення. Трохи відпочиньте і повторіть ще два рази.

Дізнайтеся інші корисні вправи, які допоможуть прибрати друге підборіддя.

Вправи завжди потрібно виконувати випрямивши спину та сидячи або стоячи рівно. Завжди пам'ятайте про правильну техніку вправ, адже від неї залежать здоров'я і краса вашого обличчя.

Читайте також
Рецепт маски для волосся з гірчицею в домашніх умовах

Рецепт маски для волосся з гірчицею в домашніх умовах

Дивіться відео про секрети популярності масажеру для обличчя:

Долучайтесь до каналу «Україна» в месенджерах, аби дізнаватись першими про актуальні та обрані матеріали за посиланнями: 
Viber – https://chats.viber.com/kanalukraine/uk
Telegram – https://t.me/kanalukraina 

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь