Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Чи існує життя після смерті: що показали дослідження вчених

12:13, 11 травня 2018

Американські вчені з Каліфорнійського технологічного інституту спростували існування життя після смерті. Про це пише видання Independent.

На думку професора фізики і космології Шона Керролла, існування загробного життя могли б підтвердити квантові випробування, в ході яких «безумовно були б виявлені якісь частинки духу».

Однак на сьогоднішній день подібні випробування не виявили елементів виду «частки духу», що говорить про те, що життя після смерті не існує.

Такі висновки вчений озвучив, посилаючись на теорію квантового поля про наявність індивідуального поля для всіх видів частинок, в тому числі фотонів, електронів, протонів та інших типів частинок.

На його думку, життя після смерті могла б існувати лише в разі, якщо б свідомість було відокремлено від фізичного тіла. Однак людський розум складається з атомів, які не здатні зберігати дані з мозку після смерті, додав учений.

Крім того Керролл зазначив, що результати дослідження про ймовірність існування загробного життя засновані на фундаментальні фізичні закони і закликав людей перестати вірити в життя після смерті.

Долучайтесь до каналу "Україна" в меседжерах, аби дізнаватись першими про актуальні та обрані матеріали за посиланнями: 
Viber – https://chats.viber.com/kanalukraine/uk
Telegram – https://t.me/kanalukraina  

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь