Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Кіно

«Якщо свекруха - монстр»: Добірка фільмів про відносини свекрухи і невістки

Дивіться новий сезон шоу «Свекруха або невістка» на каналі «Україна» з 5 жовтня.

Олександра Красновська Олександра Красновська
16:05, 28 вересня 2020

5 жовтня на каналі «Україна» розпочнеться новий сезон кулінарного реаліті-шоу «Свекруха або невістка». У битві за звання найкращого кухаря зійдуться невістки і свекрухи, а також інші члени сімей. Головною темою нового сезону стане сучасна українська кухня.

В очікуванні нового сезону ми вирішили подумати про непрості стосунки між свекрухою та невісткою і сьогодні згадуємо відомі фільми, в яких піднімається тема відносин між найближчими жінками для чоловіка.

«Якщо свекруха - монстр»

Після довгих років пошуків Чарлі, нарешті, знаходить чоловіка своєї мрії - Кевіна, але тут же виявила, що його мати Віола - це справжній кошмар.

У Віоли поганий період у житті, адже її замінили на улюбленому ток-шоу, а потім наздогнав нервовий зрив. А тут ще коханий син знайшов собі чергову дівчину, і у них скоро весілля. Як же тут залишитися байдужою, якщо єдина дитина вислизає від тебе. Їй потрібно будь-що відлякати майбутню невістку від сина і розладнати весілля. Для цього всі засоби хороші, навіть колишня дівчина Кевіна. Але і Чарлі не така проста, як здається.

«Королева»

Біографічна драма про діючу королеву Великої Британії. Події відбуваються в серпні 1997 року. Країна переживає жахливу трагедію і непоправну втрату - трагічну смерть всенародної улюблениці, принцеси Діани, яка загинула в Парижі.

Королева Єлизавета II розуміє, що її народ чекає офіційної реакції від королівської сім'ї. Але вона коливається. У ній борються суперечливі почуття. З одного боку - неприязнь до покійної принцеси, з іншого - почуття обов'язку і дотримання королівських традицій.

В результаті британське суспільство виявляється розколотим на два табори...

«Серце матері»

У центрі сюжету героїня на ім'я Інна, син якої Артем трагічно загинув. У жінки складаються непрості відносини з невісткою Асею. Спочатку Інна не була задоволена вибором сина. Свого часу вона зі своїм маленьким Артемом пройшла важкий шлях від голодування до розкішного життя. І їй було важко змиритися з тим, що син, досягнувши чималих успіхів, вибрав нареченою просту дівчину. Жінка навіть не приховувала свого ставлення до Асі і часто відкрито глузувала з неї. Згодом, коли вона зрозуміла, що вибір сина продиктований сильними почуттями, змирилася. І ось трагічний випадок забирає життя Артема. Його маленька дочка пропадає безвісти, а сама Ася виживає. Горю Інни, яка втратила єдиного сина, немає меж. Абсолютно прогнозовано вона звинувачує у смерті Артема Асю. Убита горем дівчина, яка в один момент втратила і чоловіка, і дочку, навіть не знаходить сили протистояти ненависті свекрухи.

«Відчайдушні домогосподарки»

Протягом 8 сезонів популярного серіалу всі героїні по черзі стикаються з конфліктними ситуаціями, пов'язаними зі свекрухами. На початку серіалу Габріель Саліс навіть стає винуватицею смерті матері чоловіка, яка запідозрила її в зраді. Брі Вандекамп не змогла знайти спільну мову зі свекрухою, під час підготовки похорону свого чоловіка Рекса, а Лінет Скаво допомагає чоловікові прийняти складне рішення - відправити мати в будинок для людей похилого віку після того, як у неї діагностували деменцію.

Нагадаємо, раніше ми розповідали вам про світових знаменитостей, які не змогли знайти спільну мову зі своїми свекрухами.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь