Онлайн

Емілі Домей: "Шведські фанати вболівають разом з вами за Україну!"

Шведська студентка Емілі Домей, учасниця документального проекту "Вони їдуть до нас", поділилася своїми враженнями про Україну та матчах ЄВРО-2012, а так само розповіла про свого головного захоплення - футбол.

13:14, 19 червня 2012

Шведська студенткаЕмілі Домей, учасниця документальногопроекту "Вони їдуть до нас",поділилася своїми враженнями про Українута матчах ЄВРО-2012, а так само розповілапро свого головного захоплення - футбол.

Емілі, чиподобається вам в Україні?

Дуже! Коли ятільки приїхала сюди, то виявила, що всінавколо дуже доброзичливі і привітні.Навіть якщо вони не знають мови, то всеодно намагаються допомогти, нехай іпорозумітися з тобою вони можуть тількижестами. Ще тут дуже красиво, меніподобається архітектура, зокрема церкви.Також мене вразила українська кухня,мама мого молодого чоловікаготує чудові салати.

За яку командуви будете вболівати під час ЄВРО?

Звичайно ж ябуду вболівати за українську збірну!Мені дуже сподобалося, як вона показаласебе у групових матчах, адже ніхто невірив, що вона зможе пройти навіть першугру. Дуже сподіваюся, що Українаще покаже на що вона здатна!

Що Ви думаєтепро українських футбольних фанатів?

Мені здається,що всі навколо веселятьсяпо повній! Найчастіше, я не розумію, щовони говорять, але українські футбольніфанати часто скандують "Україна!".Найцікавіше, що шведські фанати вболіваютьразом з ними за Україну!Я не знаю, в чому причина такоїодностайності. Може бути в тому, щошведські уболівальники теж одягаютьсяв жовте і синє. Незважаючи на всівідмінності, фанати з різних країнпереживають і радіють разом.

Ви помічалиякісь непорозуміння міжукраїнськими та шведськими уболівальниками?

Насправдінічого такого я не бачила. Мені здається,що відносини між уболівальниками вкрайдружні: шведи і українціразом веселяться, танцюють і співаютьв фан-зонах.

Ваш хлопець- українець. Чи не думаєте ви переїхатив Україну на постійне місце проживання?

Я б не булапроти (сміється). Мені дуже сподобалосяте, що я побачила у вас в країні. Тимбільше, в Україні працює безліч шведськихкомпаній, тому я не бачу причин відмовлятисявід переїзду, якщо, звичайно ми вирішимоспробувати пожити разом.

Чи правда,що ви вболіваєте за донецький "Шахтар"?

Так, це правда!Мій хлопець - затятий вболівальник. Вінчасто дивиться футбол, і в мене простонемає іншого вибору. Якось ми дивилисяматч Україна-Іспанія, і я запитала: "Щоце за команда?". Він відповів, що це"Шахтар" з Донецька. Тепер це і мояулюблена команда. Вони справді дужедобре грають.

Наскількия знаю, у першій частині проекту "Вониїдуть до нас" з Вами трапиласяприголомшлива історія: таксист, якийвіз вас з аеропорту випадково поїхавз усіма вашими речами та документами,забувши викласти їх з багажника?

Якщо чесно,спочатку я була в шоці. Адже у менепропали всі речі: гроші, документи, - ая сама перебувала в чужій країні! Колия була в Швеції, я навіть думки недопускала, що щось подібне може статисязі мною за кордоном. Пам'ятаю, тоді вмене в голові крутилася тільки однадумка: "Боже мій, всі мої речі ідокументи залишилися в тій машині! Щож мені тепер робити?!". Знімальна групав той момент знаходилася поруч зі мною,але вони теж були в шоці, і не знали, чимможна мені допомогти. Слава Богу, щотаксист згадав про речі, які знаходилисяв багажнику і повернувся! Не уявляю, щобя робила, якби залишилася без паспортаі гаманця!

Ви б запросиливаших друзів приїхати в Україну післяцієї історії?

Так! Незважаючина цей забавний випадок,я обов'язково привезу своїх друзів, щобвони подивилися Київ. Я дуже багаторозповідала їм про те, як мені тутсподобалося. Чесно кажучи, мої друзівражені, оскільки до цього вони з якихосьпричин побоювалися сюди їхати. Я думаю,що шведи не хочуть сюди їхати через те,що ми не знаємо досить про цю країну.Швидше за все, люди думають, що Україна- це така відстала пострадянська країна.Але тепер я можу багато розповісти провсі ті речі, які мені тут так сподобалися.Я покажу своїм друзям безліч прекраснихфотографій, які я тут зробила. Меніздається, що їм тут сподобається таксамо, як і мені.

Яке блюдовам найбільше сподобалося в Україні?

Мама Андріяготує найсмачніші чебуреки в світі.Навіть незважаючи на те, що це неукраїнське блюдо, саме тут я спробувалайого вперше. А у Львові я спробувалачудовий борщ, і він мені дуже сподобався.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь