Онлайн

Олена Кот святкує День народження: цікаві факти з життя іменинниці

До команди каналу «Україна» Олена Кот приєдналася в 2006 році.

Олександра Красновська Олександра Красновська
11:26, 12 березня 2021

Сьогодні, 12 березня, відома ведуча новин «Сьогодні» та суспільно-резонансного проєкту «Головна тема» на каналі «Україна» Олена Кот відзначає свій День народження. З цієї нагоди ділимося цікавими фактами з біографії іменинниці.

  • Олена Кот закінчила Донецький національний університет і отримала дві вищі освіти за спеціальностями «Українська мова та література» і «Міжнародна економіка». Також ведуча проходила навчання в міжнародному мовному коледжі MLS у Великій Британії.
  • Свій шлях на телебаченні Олена розпочала у 2003 році, працюючи журналістом та ведучою «Регіональної служби новин» Донецької обласної державної телерадіокомпанії.
  • До команди каналу «Україна» Олена Кот приєдналась у 2006 році як кореспондент, редактор та ведуча інформаційної програми «События».
  • З 2018 року Олена є ведучою популярного суспільно-резонансного проєкту «Головна тема». Впродовж трьох років вона тримає у фокусі всі аспекти найактуальніших для українців тем та проблем, бере участь в масштабних експериментах і резонансних розслідуваннях.
  • Олена - досвідчений і об'єктивний інтерв'юер. На її рахунку сотні інтерв'ю з українськими міністрами, політиками, депутатами та громадськими діячами.
  • З Ігорем Пупковим, співведучим праймових випусків новин «Сьогодні» Олена Кот має дружні відносини. Разом вони здійснили ризикове відрядження на Донбас, а також висвітлювали вибори американського президента із США.
  • Відома ведуча має багато цікавих хобі, зокрема нещодавно почала захоплюватись стендовою стрільбою.
  • Олена Кот підтримує чимало соціально важливих ініціатив. Зокрема, у 2018 році ведуча взяла участь у зйомці «Зіркової абетки» для проєкту «Коли тиша заговорила» - масштабної ініціативи покликаної звернути увагу на проблему людей з порушеннями слуху.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь