Онлайн
Кіно

Елементарне зомбування – яким маніпуляціям можна піддатися в повсякденному житті

21:19, 20 листопада 2018

Для того, аби залякати людину, навіяти на неї страх, або й отримати від неї, щось, що їй не властиво робити - не обов’язково володіти уміннями гіпнозу. Чуємо доволі часто про випадки, коли людина послухавши зовсім сторонніх осіб, віддає їм всі свої збереження, або послухавши солодкі компліменти незнайомого чоловіка, опиняється в кращому випадку у лісосмузі без грошей та особистих речей.

Гадаєте, це вище мистецтво переконання? Зовсім ні! Це всього лиш вправна маніпуляція, якій ми повинні навчитися давати відсіч. Ля цього слід зрозуміти, які прийоми використовуються під час маніпуляції.

Наприклад, будучи наляканою, людина втрачає здатність мислити тверезо. А маніпулятори часто грають на інстинктивних страхах, які стосуються здоров'я, рідних та дітей, зачіпають образи, з якими пов’язані сильні емоції.

Варто давати собі розумне пояснення діям сторонніх, які не знають нічого про вашу сім’ю, про ваші проблеми чи злети, не піддаватися словам, від яких може йти мороз по шкірі.

Ці елементарні прийоми можуть робити людину вразливою до подальших маніпуляцій, зомбування та "промивання мізків". Чи можливо цьому протистояти, які приховані методи та прийоми використовуються задля маніпуляції людьми?

Відповіді на ці та багато інших питань ви зможете знайти 24 листопада о 21.00 на телеканалі "Україна", де відбудеться прем’єра унікального дослідницького проекту "Зомбі-2. Промивка мізків", над створенням якого працювала творча група документалістів – Ілларіон Павлюк, Володимир Рибась та Олег Рогожа. 

Проект "Зомбі-2. Промивка мізків" продемонструє, які основні маніпулятивні прийоми можуть призвести до підсвідомого виконання дій, що виходять за норми моралі, як працюють технології агресивного переконання та як протидіяти їм.

Долучайтесь до каналу "Україна" в меседжерах, аби дізнаватись першими про актуальні та обрані матеріали за посиланнями: 
Viber – https://chats.viber.com/kanalukraine/uk
Telegram – https://t.me/kanalukraina

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь