Онлайн

Екстрасенс розповіла, чим небезпечно викладати фото в соціальні мережі

Соціальні мережі - рибне місце для шахраїв і психічно хворих людей.

Олександра Красновська Олександра Красновська
17:15, 7 жовтня 2020

Дедалі більше людей транслюють своє життя у соцмережах: де, з ким та коли. Це не лише впливає на безпеку, адже за кроками в соцмережі можна вистежити майже будь-кого та ще й можна поплатитися здоров’ям і сім’єю. Ведучі Лілія Ребрик і Анатолій Анатоліч в ефірі «Ранку з Україною» на каналі «Україна» з’ясували, які фото захищені від уроків та який магічний ритуал допоможе уникнути злого ока у соцмережах.

Соціальні мережі – рибне місце для шахраїв та психічнохворих людей. Будь-хто може використати ваш знімок без дозволу. Та ще й присутність геолокації розв’язує руки маніякам та грабіжникам. І через звичайне фото у соцмережі можна навіть поплатитися життям.

«Дата народження є, образ є – порча вже готова. Фотографії відкриті і можна на них накласти будь-який негатив, – розповіла мольфарка Олена Стеценко в ефірі каналу «Україна». – Це може впливати на фінанси, на сімейне життя чи на здоров'я».

Не дивно, що із розвитком соціальних мереж, кількість розлучень також  збільшується.

«Скільки знаменитостей втратили своїх чоловіків і дружин. Це теж вплив того, що вони почали викладати свою особисту інформацію у соціальні мережі», – коментує мольфарка.

Багато батьків викладають у соцмережі фотографії своїх дітей. І виявляється, викладати знімки менших дітей безпечніше, адже, за словами мольфарки – дитина до 7 років захищена полем батька і матері. А ось діти від 7-ми років мають слабку енергетику і не можуть захиститися від недоброго погляду.

Ба більше, накликати біду може не лише маг, достатньо людини зі злим оком. Негативний вплив через фотокартки можна відчути в реальності.

Тому, якщо не хочете, щоб вас зурочили – ретельно обирайте фото для соцмереж.

«Щоб уникнути того, що по вашій фотографії зроблять порчу чи нанесуть якийсь негатив, потрібно на фотографії перехрестити руки чи ноги, – радить Олена Стеценко в програмі «Ранок з Україною». – Також бажано уникати фото із відкритим поглядом. У нас в очах дуже сильні енергетичні канали, якими можна передавати будь-яку інформацію і робити програмування через таке фото».

Крім того, фотографії, зроблені на тлі будь-якої стихії, також можуть уберегти від недоброзичливців. А якщо ж ви вже виклали фото і не хочете видаляти, для того, щоб захистити його від злого ока, проведіть простий ритуал – проговоривши такі слова:

«Те, що я закриваю на Землі, те нехай буде закрито на небі. Хай буде так! Амінь, амінь, амінь», – радить експерт.

І будьте обережні не лише з фото, а і з будь-якою інформацією у соцмережах. Адже вона може бути використана проти вас.

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь