Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Екстрасенс Макс Гордєєв спрогнозував місяць смерті путіна

Макс Гордєєв знову зробив розклад на картах Таро із запитанням – коли помре головний ворог України. Проте на цей раз екстрасенс вирішив розкласти карти так, щоб вони назвали точний місяць смерті агресора.

Олександра Красновська Олександра Красновська
15:43, 20 червня 2022

Відомий екстрасенс і таролог, експерт каналу «Україна» Макс Гордєєв з’явився у студії програми «Ранок з Україною», яка виходить у будні о 8:30 на телеканалі «Індиго TV». У відвертій розмові з ведучими каналу «Україна» Іриною Хоменко і Анатолієм Анатолічем екстрасенс розповів, яка дата стане вирішальною для агресора путіна й поділився своїми здогадками, чому доля не відпускає його.

Макс Гордєєв вкотре зробив розклад карт Таро з питанням – коли помре головний ворог України. Однак цього разу екстрасенс вирішив розкласти карти так, щоб вони назвали точний місяць смерті агресора.

«В колоді 22 карти – 22 аркана. Я витягатиму одну за одною, і ми побачимо, через скільки місяців буде його ймовірна смерть, – поділився Макс Гордєєв з ведучими каналу «Україна». – 9 місяців за картами… але ви маєте розуміти, що це імовірна смерть. Я бачу, що доля зараз вирішує, що з ним робити».

Екстрасенс зазначає, що не варто зациклюватись на питанні смерті путіна, адже ніхто і гадки не має, що буде після неї.

«Може бути таке, що він помре, а на його місце стане ще гірша людина. Тому раджу довіряти зорям, долі та Всесвіту. Вони знають, що роблять. Звісно, коли помре путлер – всі радітимуть. Але він має померти так, що на його місце не став ще більший тиран. Я боюся, що це буде «дон», адже є такі дзвіночки», – розповів екстрасенс у студії «Ранку з Україною».

Нагадаємо, що канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві. Улюблені програми та серіали каналу «Україна» наразі виходять в ефірі телеканалу «Індиго TV».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь