Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Екстрасенс Максим Гордєєв розповів, яке майбутнє чекає Лорак та Повалій

В ефірі програми «Ранок з Україною» Анатолій Анатоліч і Лілія Ребрик вирішили дізнатись, чим керуються колишні зіркі українського шоубізнеса Ані Лорак і Таїсія Повалій, які після вторгнення росії в Україну продовжують жити і працювати у москві.

Олександра Красновська Олександра Красновська
11:57, 19 травня 2022

Експерт каналу «Україна», відомий екстрасенс Макс Гордєєв долучився до ефіру програми «Ранок з Україною», яка виходить у будні о 9:01 на телеканалі «Індиго TV». Під час розмови з ведучими Лілією Ребрик і Анатолієм Анатолічем екстрасенс розповів, що чекає зрадниць України, відомих співачок Ані Лорак і Таїсію Повалій, які за час війни не сказали жодного слова на підтримку своєї батьківщини.

В ефірі програми «Ранок з Україною» Анатолій Анатоліч і Лілія Ребрик вирішили дізнатись, чим керуються колишні зіркі українського шоубізнеса Ані Лорак і Таїсія Повалій, які після вторгнення росії в Україну продовжують жити і працювати у москві. Наприклад, Повалій 9 травня з’явилась на концерті з українською піснею та фоні нашого прапору в поєднанні з рашистськими зірками і георгіївськими стрічками.

«Повалій – це людина, яка дуже любить гроші. Для неї – це найголовніше з того, що є на світі. Країна та її доля не мають значення, головне – щоб платили. На цьому й побудоване її життя. Матеріальні люди приближені до пекла, а пекло в цьому випадку – московія, тому я не дивуюсь, що їх туди так тягне, – розповів екстрасенс Макс Гордєєв в ефірі «Індиго TV». – Вона готова продати країну, тому розумієте, яка прикра у неї доля».

Співачка Ані Лорак теж не сказала жодного слова на підтримку батьківщини з початку війни. Єдине, що артистка зробила – відмінила концерти в росії, натомість спланувала тур в Німеччині. А ще Лорак видалила сторінку в Інстаграм, тож достукатись до неї майже неможливо.

«Перша карта показує дволикість людини – вона постійно думає, куди піти, щоб було краще. Можна залишитись в Росії, а можна повернутись в Україну, поплакатись і чекати, коли її приймуть назад, – коментує Гордєєв. – А ще мене бісить те, що вона дуже розумна людина, але вдає, що нічого не розуміє. Це просто образ. Зараз вони тупо прикриваються своїми дітьми – Лорак, Марув… але це неправильно! Це зрада!»

Нагадаємо, що канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві. Улюблені програми та серіали каналу «Україна» наразі виходять в ефірі телеканалу «Індиго TV».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь