Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Екстрасенс Макс Гордєєв: «Загроз Росії боятися не варто»

Екстрасенс Макс Гордєєв в ефірі «Ранку з Україною» запевнив, що небезпека для життя українців у своїй країні поступово зникає, і бажаючі вже можуть повертатися додому.

Олександра Красновська Олександра Красновська
14:17, 2 червня 2022

Відомий екстрасенс, експерт каналу «Україна» Макс Гордєєв у програмі «Ранок з Україною», яка виходить у будні о 8:30 в ефірі «Індиго TV» і на YouTube-каналі «Ранку з Україною», розповів про стан російського агресора і розкрив його таємницю.

Екстрасенс Макс Гордєєв в ефірі «Ранку з Україною» запевнив – небезпека для життя українців у своїй країні поступово зникає і бажаючі вже можуть повертатись додому.

«Обнуління вже звершилося, а Україна ввійшла у «правильні» вібрації та нарешті може приймати своїх дітей назад. Особливо це стосується Центральної та Західної України. В червні енергетика нашої країни змінилась кардинально, і це вірний знак, що треба повертатись і піднімати економіку», – прокоментував екстрасенс Макс Гордєєв у програмі «Ранок з Україною».

Крім того, екстрасенс зазначив, що боятись погроз і дивних кроків росії не варто – це все марні залякування. Президент рф намагається якомога сильніше вплинути на людей, адже саме це живить його і придає сил.

«Багато людей кажуть, що путін помер, та запевняю вас – він поки живий. Його життя висить на волосинці, але диявол продовжує його підтримувати. А ще в нього є енергетична свита, яка його живить. Путін став слабкішим і він має велику проблему в голові – це не оперується, – пояснює експерт каналу «Україна» Макс Гордєєв. – А ось головним джерелом живлення агресора є війна! Він обожнює воювати, причому немає значення з ким. Зрозумійте, йому не потрібна Україна, Грузія чи Молдова. Просто війна – це його фетиш».

Нагадаємо, що канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві. Улюблені програми та серіали каналу «Україна» наразі виходять в ефірі телеканалу «Індиго TV».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь