Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Екстрасенс Макс Гордєєв розповів, що станеться у житті Путіна 9 травня

Екстрасенс Макс Гордєєв відповів на запитання, яке хвилює всіх українців – чи стане 9 травня 2022 року для президента Росії фатальним днем?

Олександра Красновська Олександра Красновська
14:24, 5 травня 2022

Відомий астролог і екстрасенс, експерт каналу «Україна» Макс Гордєєв у прямому ефірі програми «Ранок з Україною» зробив розклад на картах Таро і розповів, що чекає російського диктатора найближчим часом і чітко дав зрозуміти, коли закінчиться війна для українців.

У відвертій розмові з ведучими програми «Ранок з Україною» Лілією Ребрик і Анатолієм Анатолічем екстрасенс Макс Гордєєв відповів на питання, яке сьогодні хвилює всіх українців – чи стане 9 травня 2022 року для президента росії роковим днем?

«Першою випала карта «Закохані». Це вибір. Що вирішить у цей день путін, такий розвиток і буде. Наступна карта – «король мечей». Вона каже про те, що путін готується до операції, адже має серйозну загрозу смерті. А взагалі його стан критичний, як енергетично, так і фізично», – поділився експерт каналу «Україна» Макс Гордєєв.  

За словами екстрасенса, зараз путін вирішує, що робити, адже, якщо він наважиться оголосити війну, то не зможе зробити операцію. Крім того, Гордєєв прокоментував, чи є шанс того, що путін все ж не переживе хірургічне втручання:

«Проблема в тому, що з ним працюють дуже професійні хірурги. І, на жаль для нас, вони зроблять все на вищому рівні. Тому раджу йому не робити операцію, бути чоловіком і померти собі тихенько… але все це жарти, насправді він має шалену підтримку диявола, і всі ці демони роблять все, щоб нам було важче його прибити, але карти кажуть, що терпіти нам залишилось недовго», – розповів екстрасенс в ефірі «Ранку з Україною».

А ось до кінця війни кожен українець має дійти самостійно.

«Війна скінчиться і питання не в тому, коли саме. Війна дана нам для того, щоб ми щось усвідомили. Вона завершиться, коли кожен українець зрозуміє, що ми сильні. Тому вірте і не здавайтесь! Слава Україні!» – зауважив Макс Гордєєв.

Зараз канал «Україна» працює в форматі «Єдині новини» і допомагає тримати інформаційний фронт. Актуальні новини тут: https://t.me/ukraina24tv

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь