Онлайн
Здоров'я

Експерти розповіли про цілющі та магічні властивості води

Вода – це джерело життя.

Даша Харченко Даша Харченко
15:00, 23 вересня 2020

Звичайна вода лікує від стресів та допоможе заробити статок! Японські вчені довели, що вона має чудодійні властивості. Щобільше, вода вміє запам'ятовувати інформацію у своїх молекулах. Ведучі програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» Марія Мельник і Григорій Герман дізналися, як запрограмувати воду, щоб вона допомогла досягти успіху.

Вода – це джерело життя. Ми, люди, і світ навколо нас складається з неї. А розкрити всі таємниці загадкової субстанції допомагають науковці та біоенергетики.

«Дуже по-споживацьки ставимося до води, нам важливо, у кого ми купуємо, з чого ми п'ємо і так далі, але ми часто забуваємо – з якою метою і якою енергетикою ми підходимо до води», – зазначає біоенергетик Катерина Пилипенко в програмі «Ранок з Україною».

Науковці зазирнули у світ молекул і в космічну далечінь. Але не знайшли закону, який би описував таке явище, як вода. Дослідження японських учених показало різну кристалізацію води, яка «слухає» музику Баха, Шопена і важкий рок. Краса і гармонія в першому випадку – і повний хаос у другому. Тож вода вміє запам'ятовувати інформацію.

«Вода змінює наше життя – ми стаємо такими, як хоче вода, яку ми п’ємо. І на воду можна вплинути дуже легко», – коментує директор інституту води та колоїдної хімії Владислав Гончаренко в ефірі каналу «Україна».

фото:depositphotos

Вода має потужний захисний потенціал. При поганому настрої, самопочутті або депресії – приймайте душ або ванну. А якщо її ще й правильно вживати, то можна власноруч запрограмувати своє життя на успіх та щастя.

«Оскільки вода несе важливу інформацію, ми можемо проговорити їй певну інформацію. Це мають бути не установки – я хочу, а афірмації», – радить біоенергетик.

Афірмації – це позитивні установки. Але не у формі «хочу заробити статок», а «я багата та успішна людина».

«Якщо ми хочемо отримати здоров’я, то важливо проговорити слова прямо у воду, щоб дихання торкалося води! Можна проговорити, наприклад, – «я абсолютно здорова людина, моє здоров'я ідеальне, я наповнена енергією і радістю життя», – розповіла експерт.

Але у будь-якому разі воду краще пити чистою, адже у нас під ногами неймовірно велика кількість чистої, готової до вживання води, про яку більшість навіть не здогадується. А от біоенергетик пропонує варіант очищення води під місячним світлом. Який краще робити на висхідний місяць. Для цього треба просто поставити воду в ніч на підвіконня, біля відчиненого вікна. Таким чином вона самостійно зарядиться природньою позитивною енергетикою.

Проте найсильнішою енергетикою володіє вода зі швидкого джерела – струмка, річки або водоспаду. Роса використовується для посилення краси і привертання уваги партнера. А якщо під час дощу вмитися водою, змочити кисті рук, потилицю, район серця, поперек, то можна змити негатив і запустити процес зцілення.

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь