Онлайн
Лайфхак

Експерт розповів, як визначити якість доставки їжі та що робити з зіпсованим замовленням

За часів карантину доставка стала повсякденним помічником для багатьох українців.

Олександра Красновська Олександра Красновська
12:49, 31 серпня 2021

Підгнилий салат та холодна піца – такі нині реалії доставки їжі. Послуга, що мала бути зручною, на ділі – розчаровує! У програмі «Ранок з Україною» на каналі «Україна» Лілія Ребрик і Григорій Герман розповіли, що робити, якщо ви отримали зіпсоване замовлення.

У часи карантину доставка стала повсякденним помічником для багатьох українців. Проте зі збільшення попиту якість послуги почала падати. Шеф-кухар Дмитро Руденко розповів, за якими критеріями слід оцінювати якість доставки їжі:

  • Перше – звернути увагу на вигляд кур’єра. Він має бути з захисною маскою та з рукавичками.
  • Друге – упаковка їжі – вона має бути цілісною та без пошкоджень.
  • Третє – температура. Гарячі страви повинні бути не нижче 45-ти градусів, допустимий мінімум – 40. Холодні ж страви – до 16 градусів, максимум – 18.
  • Четверте – вага страви. Вона має відповідати вказаній у замовленні, там же мають помічати допустимі відхилення. 

«Якщо ви бачите, що пошкоджений пакунок, то відразу відмовляйтесь від замовлення і кажіть, що ви не приймаєте цю доставку! Ви можете поскаржитись у ресторан, де ви замовляли їжу, і вони мають привезти вам нове замовлення», – коментує шеф-кухар Дмитро Руденко в ефірі каналу «Україна».

А от якщо ви вже заплатили і лише потім помітили зіпсоване замовлення – сфотографуйте страву та зв'яжіться з адміністрацією ресторану. Адже репутація нині багато значить.

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь